(Wideo) Lechia wygrała w Otwocku 2:1

7 listopada Lechia rozegrała w Otwocku zaległy mecz 13 kolejki.
Przeciwnikiem był tamtejszy Start. Nasza drużyna pokonała gospodarzy 2:1, choć pierwsze minuty meczu nie zapowiadały się dobrze.

Już w 18 minucie przeciwnik mija na lewej stronie Króla i dośrodkowuje. Turek próbuje przeciąć lot piłki, ale nieskutecznie. Start zdobywa bramkę. Jest 0:1.

Chwilowa porażka szybko zmobilizowała lechistów Pierwszy gol dla naszej drużyny pada w 40 minucie gry. Cyran podaje do Szymczaka, który umieszcza piłkę w bramce przeciwnika.

41 min i żółta kartka dla Kowalskiego (czwarta wyklucza go z meczu z Karczewem)

W 51 minucie kolejna udana akcja zielono-czerwonych. Potakowski po skrzydle wrzuca w pole karne. Sprytnie zachowuje się Cyran, uprzedza obrońcę i jest 2:1 dla Lechii.

To spotkanie z pewnością należało do udanych w wykonaniu RKS-u. Całej drużynie należą się gratulacje za walkę. Bardzo dobrze zagrał na nietypowej dla siebie pozycji wysuniętego napastnika Cyran. Widoczny był też powrót do drużyny Szymczaka.

Następny, ostatni już mecz w tym sezonie, Lechia rozegra 10 listopada z Mazurem Karczew

Skład: Holewiński-Matysiak, Dolot, Turek, Milczarek-Potakowski (od 88m Morgaś); Szymczak (od 85 min Rakowski); Piechna (od 75 Kubiak), Kowalski, Król-Cyran