Lechia świętuje !!!!

Ostatni mecz w IV lidze przed własną publicznością, był dla Lechii udany. Zielono- czerwoni zasłużenie wygrali z Włókniarzem Zgierz 3-0, tym samym powodując spadek drużyny gości. Lechia zagrała dla kibiców, którzy tłumnie stawili się by świętować awans do III ligi po 21 latach.

Lechia : Holewiński- Matysiak, Cyran, Milczarek, Turek, Tonowicz, Kubiak, Kowalski, Król, Petricević, Rakowski

Przebieg meczu :

4 min. rzut rożny dla gości. Holewiński faulowany

7 min Kubiak strzela z 17 metrów ponad bramką

13 min. Rakowski uderza, bramkarz broni

18 min. rzut rożny wykonuje Kowalski, obrońca wybija, piłka trafia do Tonowicza, jego strzał zablokowany. Piłka przypadkowo trafia do niekrytego Rakowskiego, ten uderza z głowy i trafia w słupek, poprawia ale niecelnie

22 min. Kowalski strzela z 16 metrów minimalnie niecelnie

30 min. Tonowicz dogrywa do Kowalskiego, ten uderza w boczną siatkę

41 min. żółta kartka dla Kowalskiego

42 min. Kubiak sam na sam z bramkarzem , strzela obok bramki

44 min. jeden z nielicznych strzałów gości pewnie broni Holewiński

w przerwie zmiany w Lechii. Za Cyrana i Rakowskiego wchodzą Luke i Pogorzała

53 min. GOL 1-0 Kubiak. Kamil wykorzystuje piłkę z głębi pola i lobbuje bramkarza

61 Kubiak niecelnie nad bramką

65 min. zmiana w Lechii. Lewandowski wchodzi za Petricevicia

70 min. GOL 2-0 Lewandowski. Wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem

71 min. zmiana za Kubiaka wchodzi Stańdo

72 min. Stańdo oddaje groźny strzał ale bramkarz gości broni

83 min. blisko bramki dla Włókniarza, groźny strzał napastnika z głowy broni Holewiński

87 min. Kowalski uderza bezpośrednio z rzutu wolnego, bramkarz z trudem broni

90 min + 1 GOL 3-0 Luke. Luke przepięknym strzałem z 16 metrów nie daje szans bramkarzowi.