Lechia rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu

Pokaż wszystko

Lechia rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej nowego sezonu 2018/2019 I grupy III ligi. Wtorkowy trening poprzedziła rozmowa z Prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego Marcinem Witko oraz prezesem KP RKS Lechia 1923 Michałem Goździkiem. Tym samym zielono-czerwoni zaczęli okres ciężkiej pracy przed pierwszym gwizdkiem o ligowe punkty.

Podczas rozmowy Prezydent Marcin Witko przedstawił plany organizacyjne i sportowe. Dotyczyły one głównie zwiększenia współpracy Klubu, sponsora generalnego i miasta mające na celu systematyczny rozwój Lechii. Po spotkaniu piłkarze udali się na trening, który odbył się na głównym boisku. Zajęcia miały luźny charakter wprowadzający. Nic dziwnego, ponieważ piłkarze dopiero wrócili z wakacyjnych urlopów.

Oprócz zawodników, którzy reprezentowali zielono-czerwone barwy w poprzednim sezonie stawili się również wracający z wypożyczenia do Pogoni Szczecin Bartłomiej Cieślik i KS Paradyż Maciej Witczak. Dodatkowo pojawiło się sześciu nowych graczy. Wśród nich byli m.in: Michał Wrzesiński, który reprezentował ostatnio barwy Pelikana Łowicz, Bartłomiej Maćczak z pierwszoligowej Odry Opole, Rafał Nowak z KS Paradyż (IV liga łódzka), Sebastian Majchrzak z Huraganu Pobiedziska (IV liga wielkopolska grupa północna) oraz Jakub Paduch i Patryk Wijata z Ceramiki Opoczno (IV liga łódzka). W najbliższych dniach sztab szkoleniowy przyjrzy się ich pracy na zajęciach oraz umiejętnością podczas najbliższego meczu kontrolnego, który odbędzie się w sobotę 7 lipca o godzinie 11:00 w Bełchatowie z drugoligowym PGE GKS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *