Lechia przegrywa w Kwiatkowicach

17 czerwca 2012 r. piłkarze Lechii rozegrali ostatni mecz tej kolejki. Niestety ulegliśmy gospodarzom – drużynie LKS Kwiatkowice 0:2.

Podsumowując sezon IV ligi – Lechia wygrała 24 spotkania, zremisowała 6, a tylko 4 przegrała.

Skład Lechii : Holewiński – Matysiak, Dolot, Turek, Milczarek, Stańdo, Tonowicz, Kubiak, Luke, Król, Rakowski

Przebieg meczu :

5 min. rzut wolny dla Lechii. Niedokładne dośrodkowanie

10 min. Kubiak strzela ale zbyt wysoko

17 min. rzut wolny dla Kwiatkowic z ok. 35 metrów, bez konsekwencji

20 min. GOL 1-0 dla gospodarzy. Błąd naszej obrony wykorzystuje zawodnik Kwiatkowic

22 min. Stańdo ucieka skrzydłem i mocno uderza, ale bramkarz broni

23 min. szybkie wyjście z piłką gospodarzy zakończone strzałem w poprzeczkę

24 min. żółta kartka dla Milczarka

25 min. rzut wolny dla Kwiatkowic, dobra centra ale faul na naszym bramkarzu

27 min. Stańdo dośrodkowuje na głowę Króla, który oddaje strzał minimalnie obok słupka

42 min. niebezpieczny strzał głową zawodnika z Kwiatkowic po rzucie rożnym

46 min. zmiany w Lechii. Za Tonowicza, Luke, Rakowskiego wchodzą Petricević, Kowalski, Lewandowski

46 min. rzut wolny dla Lechii z ok. 18 metrów. Dolot strzela minimalnie obok słupka

48 min. zawodnik z LKS oddaje strzał w słupek

52 min. Holewiński piękną paradą ratuje Lechię po strzale z 20 metrów

62 min. bardzo grożny strzał napastnika gospodarzy obok słupka

62 min. zmiana w Lechii. Za Stańdo wchodzi Nowacki

65 min. świetne podanie Kowalskiego do Kubiaka, który oddaje dobry strzał ale bramkarz broni

70 min. kolejny groźny strzał Kubiaka, ale bramkarz gospodarzy ma dziś swój dzień

71 min Król strzela niebezpiecznie przy słupka, bramkarz jakimś cudem bron, ale wybija piłkę przed siebie, lecz brak kogoś kto by dobił

75 min. GOL 2-0 Szymanek z Kwiatkowic. Ależ błąd Dolota, który wybija zbyt krotko piłkę, prosto pod nogi napastnika gospodarzy, który bez większych z bliska pokonuje naszego bramkarza

80 min. Holewiński w roli głównej po strzale z 30 metrów

88 min. żółta kartka dla Lewandowskiego

90 min. druga żółta, a w konsekwencji czerwona dla Milczarka

Ostatni mecz sezonu nie wypadł dobrze, mimo kilku sytuacji bramkowych nie byliśmy wstanie umieścić piłki w siatce.

Teraz czekamy na rozpoczęcie kolejnego sezonu i pierwszy występ od 21 lat naszej drużyny w III lidze..