Lechia pokonała mistrza!

W dniu dzisiejszym drużyna KP RKS LECHIA 1923 rozegrała trzeci i ostatni mecz sparingowy na obozie przygotowawczym w Czarnogórze . Przeciwnikiem naszej ekipy był ubiegłoroczny mistrz tego kraju FK Mogren Budva . Nasi piłkarze po zaciętym meczu pokonali Czarnogórców 1:0 .Bramkę w pierwszej połowie (33 minuta) z rzutu karnego zdobył Kamil Szymczak .Z relacji bezpośrednich obserwatorów wiemy że mecz stał na bardzo wysokim poziomie , a piłkarze Lechii zaprezentowali się bardzo dobrze. Skład: Holewiński, Milczarek, Dolot, Cyran, Matysiak, Król, Petrycewic, Kubiak, Szymczak, Kowalski, Rakowski. W 45 minucie za Kowalskiego, wszedł na boisko Nowacki, w 60 za Króla zagrał Lewandowski, w 70 Pogorzała za Petrycewicza, a w 75 Tonowicz za Rakowskiego.