(wideo) Gra Lechitów na szóstkę !!!

Zgodnie z przewidywaniami Lechia w meczu z Pogonią Ekolog Zduńska Wola zdobyła trzy punkty. Zielono- czerwoni rozbili gości, aż 6-0, i był to dziś najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać przyjezdnych. Oglądając mecz miało się wrażenie, że jest to trening w wykonaniu naszej drużyny, a przeciwnikami jest zespół z ,, A- klasy „. Wygrana przyszła łatwo, ale nie mogło być inaczej, w drużynie gości zagrali praktycznie sami juniorzy, a nasz zespół szybko ustawił sobie mecz i z konsekwencją go rozgrywał. W poczynaniach naszych zawodników było widać luz oraz dojrzałość gry ( tego na pewno nie można napisać o gościach ). Jak przystało na lidera, Lechia nie pozwoliła pograć gościom ( w całym meczu oddali jeden strzał i to z  25 metrów obok bramki ). Była to 6 z rzędu wygrana naszej drużyny, i warto dobrą passę podtrzymać w Działoszynie, co zapewniło by już awans w następnej kolejce. Gratuluję zespołowi gry i postawy, praktycznie każdy zawodnik dzisiaj zagrał bardzo dobre zawody.

Składy :

Lechia – Holewiński- Matysiak, Cyran, Dolot, Turek, Król, Tonowicz, Szymczak, Kowalski, Stańdo, Kubiak

Pogoń Ekolog – Pyrkowski- Wierucki, Stelmasiak, Drąg, Kubicki, Radomski, Lewandowski, Szymański, Masłowski, Krymarys, Jerzak

Przebieg meczu :

3 min. rzut wolny dla Lechii. Strzał Kowalskiego z trudnościami broni Pyrkowski, do piłki dopadł Kubiak i wywalczył rzut rożny

6 min. GOL 1-0 Kubiak. Rzut rożny wykonuje Szymczak, Pyrkowski mija się z piłką, ta dochodzi do Kubiaka, nasz zawodnik strzela do pustej bramki

7 min. strzał Kowalskiego zza pola karnego, niecelny

10 min. akcja Matysiaka prawą stroną boiska, dośrodkowuje w pole karne idealnie na głowę Króla, ten nie kryty uderza po koźle minimalnie nad bramką

19 min. Kubiak decyduje się na strzał zza pola karnego, obok bramki

22 min. GOL 2-0 Stańdo. Dawid dostaje podanie z głębi pola, ogrywa obrońcę i pewnie strzela pod poprzeczkę

29 min. Szymczak uderza z rzutu wolnego nad bramką

32 min. Król decyduje się na strzał z 16 metrów, ale bramkarz broni

35 min. pierwszy strzał Pogoni z dystansu ale obok bramki

39 min. rzut karny dla Lechii. Kubiak trzymany za koszulkę przez obrońcę. Żółta kartka dla Kubickiego z Pogoni.

40 min GOL 3-0 Kowalski. Mariusz pewnie wykorzystuje jedenastkę.

45 min. Kubiak sam na sam z bramkarzem. Pyrkowski górą

45 min + 1 GOL 4-0 Kubiak. Kamil uderza z 16 metrów w samo okienko bramki, nie dając szans bramkarzowi

W przerwie meczu dochodzi do zmiany w Pogoni. Od początku drugiej połowy grać będzie Porada, który zmienił Radomskiego

47 min. dobra centra Stańdo, Król próbuje przewrotki i trafia w poprzeczkę

52 min. zmiana w Pogoni. Za Lewandowskiego wchodzi Kosecki

59 min. Kubiak wpada w pole karne uderza, bramkarz paruje strzał, piłka dociera do Króla, który nie strzela do pustej bramki

60 min. Zmiana w Lechii. Za Stańdo i Szymczaka wchodzą Rakowski i Nowacki. Zmiana w Pogoni. Za Stelmasiaka wchodzi Królewiak

62 min. Dolot trafia do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale sędzia dopatruje się faulu na bramkarzu i nie uznaje bramki

64 min. zmiana w Pogoni. Za Szymańskiego wchodzi Wolny

68 min. zmiana w Lechii. Za Turka i Króla wchodzą Grudziński i Pawłowski

74 min. żółta kartka dla Wolnego z Pogoni

77 min. GOL 5-0 Rakowski. Kacper wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem

79 min. Kowalski uderza z 16 metrów, bramkarz z trudem paruje strzał na rzut rożny

85 min. Matysiak wyłuskuje piłkę obrońcy i wychodzi sam na sam z Pyrkowskim. Mateusz próbuje lobu, piłka minimalnie nad bramką

87 min. Nowacki dośrodkowuje, piłkę z nożyc uderza Pawłowski, ale Pyrkowski broni

90 min. GOL 6-0 Rakowski. Matysiak podaje do Kacpra, a ten z około 14 metrów zdobywa swoją drugą bramkę