Lechia nie zagra z Bronią – zmiana sparingpartnera

Pokaż wszystko

Lechia nie zagra z Bronią – zmiana sparingpartnera

Nie odbędzie się zaplanowany na najbliższy weekend mecz kontrolny Lechii Tomaszów Mazowiecki z beniaminkiem I grupy III ligi Bronią Radom. Wszystko ze względu na to, że oba zespoły zmierzą się ze sobą już w 2. kolejce spotkań nowego sezonu. Trenerzy obu zespołów doszli do wniosku, aby sparing odwołać i poszukać sobie innych rywali.

Zarówno sztab szkoleniowy Lechii jak i Broni ustalali sparingowy harmonogram na długo przed ogłoszeniem oficjalnego terminarza rozgrywek I grupy III ligi na nowy sezon. Wtedy nie wiadomo było, w której kolejce dojdzie do bezpośredniego starcia, a nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko. Sprawdzenie swojej formy na dwa tygodnie przed meczem o punkty byłoby bez sensu dlatego obie strony zgodnie postanowiły poszukać sobie innych rywali.

Zamiast z Bronią piłkarze Lechii zmierzą się z Widzewem Łódź, który kilka tygodni temu odebrał naszej drużynie awans do II ligi. Mecz odbędzie się na kompleksie boisk na Łodziance w Łodzi w niedzielę o godzinie 10:30. Oczywiście podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego dzień wcześniej rozegrają wyjazdowy mecz ligowy z Rozwojem Katowice. Mimo to w szeregach łódzkiej ekipy wystąpią zawodnicy pierwszego zespołu, którzy będą siedzieli na ławce rezerwowych oraz ci, którzy zagrają na Śląsku w mniejszym wymiarze czasowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *