Lechia – Mazovia 2:2

6 lutego drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrała swój kolejny mecz kontrolny z Mazovią Rawa Mazowiecka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Obie bramki dla zielono – czerwonych padły po dośrodkowaniach z bocznych sektorów boiska i strzałach głową na bramkę. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Piechna, po dośrodkowaniu Potakowskiego. W drugiej natomiast Rakowski, po centrze Stańdy.

Skład Lechii : Holewiński, Matysiak, Cyran, Kmieć, Milczarek, Potakowski, Szymczak, Tonowicz, Morgaś, Piechna, Kubiak. Natomiast po przerwie na placu gry pojawili się : Chachuła, Adamiec, Dolot, Król, Stańdo, Witczak, Dębiec, Pogorzała, Rakowski.

Mecz w Skierniewicach był wyrównany, a drużyna Mazovii stanęła na wysokości zadania i okazała się trudnym rywalem dla Tomaszowian, których gra widocznie podzielona była na lepsze i gorsze fragmenty w tym spotkaniu.

Kolejny sparing Lechia rozegra już w najbliższą sobotę 9 lutego o godzinie 12.00 z Calisią Kalisz, zajmującą obecnie 11 miejsce w rozgrywkach II Ligi grupy zachodniej. Mecz zostanie rozegrany w Gutowie Małym na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „PTAK”. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.