LECHIA Gdańsk 2:2 FC BARCELONA

We wczorajszym „SUPER MECZU” nasza imienniczka z Gdańska zagrała w meczu towarzyskim z FC BARCELONĄ.

Pierwszą bramkę w 15 min. strzela ku wielkiemu zaskoczeniu LECHIA. Jarek Bieniuk po rzucie rożnym ładnym strzałem głową umieszcza futbolówkę pod poprzeczką
„BARCY”.

Na odpowiedź Gości czekaliśmy 11min.
Niepilnowany Sergi Roberto, który strzałem z bliskiej odległości pewnie pokonał Mateusza Bąka. I mamy remis 1:1.

W 49. minucie ponownie na prowadzenie LECHIA zdobywa prowadzenie. Grzelczak wygrywa pojedynek biegowy z Montoyą i pokonuje bramkarza Barcelony mocnym strzałem z bardzo ostrego kąta.

8 minut później Hiszpanii rozklepali obronę gospodarzy, a Messi pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z Sebastianem Małkowskim. W końcówce meczu to LECHIA mogła jeszcze zdobyć gola.

Ten wynik zapewne przejdzie do historii LECHII Gdańsk i polskiej piłki.

Lechia Gdańsk – FC Barcelona 2:2 (1:1)