Konrad Lewończuk sędzią głównym w Ełku

Pokaż wszystko

Konrad Lewończuk sędzią głównym w Ełku

Arbiter z Podlaskiego Wydziału Sędziowskiego Konrad Lewończuk (na zdjęciu) poprowadzi spotkanie 17. kolejki I grupy III ligi, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki zagra na wyjeździe z Mazurskim Klubem Sportowym Ełk. Mecz odbędzie się w sobotę 18 listopada o godzinie 13:00 na stadionie w Ełku.

Rozjemca z Podlasia jest jednym z najbardziej doświadczonych arbitrów na trzecioligowym szczeblu rozgrywkowym. Konrad Lewończuk spotkania III ligi sędziuje już od ponad dziewięciu sezonów na Warmii i Mazurach oraz Podlasiu, a od poprzedniego sezonu również w I grupie III ligi. To właśnie w poprzednim sezonie sędzia z Białegostoku prowadził mecz zielono-czerwonym. Lechia wygrała wtedy w rundzie wiosennej z Huraganem Wołomin 4:1.

Jeśli chodzi natomiast o pojedynki z udziałem piłkarzy z Ełku to rozjemca gwizdał w dziewięciu meczach. Gospodarze sobotniego meczu wygrali wtedy pięć spotkań, dwa zremisowali i ponieśli dwie porażki.Dla białostocczanina będzie to siódme spotkanie w tej rundzie na trzecioligowym froncie. W tym czasie zmuszony był napomnieć zawodników aż 21 razy żółtą kartką i jeden raz ukarał czerwoną kartką. Podyktował również dwa rzuty karne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *