Komunikat stowarzyszenia „Jedno Serce”

Pokaż wszystko

Komunikat stowarzyszenia „Jedno Serce”

Stowarzyszenie „JEDNO SERCE” zajmujące się remontem boiska Akademii Lechii Tomaszów Mazowiecki po raz kolejny odniosło się do sprawy. W komunikacie przedstawili jak sprawa wygląda z ich perspektywy.

W związku z tym, że w ostatnim czasie Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko rozpowszechnia nieprawdziwe informacje dotyczące prac remontowych prowadzonych przez Stowarzyszenie Sportu i Turystyki JEDNO SERCE na terenie boiska treningowego Akademii Piłkarskiej, pozwalamy sobie pokrótce przedstawić jak naprawdę wyglądają okoliczności przedmiotowej sprawy.

Liczymy na to, że Prezydent Marcin Witko publicznie przeprosi Stowarzyszenie za szkalowanie naszego dobrego imienia i nie będzie podejmował takich działań w przyszłości. Zdajemy sobie sprawę, że znajdujemy się w roku wyborczym, jednak pewne granice gier politycznych nie powinny być nigdy przekraczane.

Komunikat można przeczytać POD TYM ADRESEM.

2 Komentarze

  1. Marek pisze:

    Gdyby rzeczywiscie tak bylo jak probujecie imputowac, to byscie puszczali komentarze ludzi, a tak to mowicie co chcecie nie dają ludziom sie wypowiedziec. BAJU <BAJU

  2. Gahu pisze:

    Ludzi od PR macie delikatnie mówiąc słabych. Myślicie, że nagle pisząc o drużynie staniecie się wiarygodni? Każdy wie, ze to zwykła zagrywka, by ratować wizerunek. Nie wspomnę o nieakceptowaniu niewygodnych komentarzy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *