Kolejny rywal Astoria Szczerców

Pokaż wszystko

Kolejny rywal Astoria Szczerców

Po wyjazdowej wygranej z Zapałem Krzętów pora na ciężkie starcie przed własną publicznością. Drugi garnitur Lechii Tomaszów Mazowiecki w niedzielę 14 maja o godzinie 15:00 w ramach 22. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej podejmie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 Astorię Szczerców.

Zespół ze Szczercowa to trzecia drużyna ligowej tabeli. Astoria w rozegranych do tej pory 21 meczach zdobyła 41 punktów, wygrywając trzynaście spotkań, dwa razy remisując i ponosząc sześć porażek. Niebiesko-biali strzelili 57 bramek i stracili 27 goli. Astoria w ostatniej kolejce rozgromiła 6:1 Grabkę Grabica. Szczercowianie kilka sezonów temu występowali w IV lidze łódzkiej, a w obecnym sezonie walczą o drugie miejsce. Jak na razie niebiesko-biali mają na swoim koncie tyle samo punktów co drugi w tabeli Świt Kamieńsk, któremu Astoria ulega jedynie gorszemu bilansowi bezpośrednich spotkań.

Lechia II w przypadku wygranej ma wielką szansę awansu na piąte miejsce w tabeli i zmniejszeniu straty punktowej do czwartego Włókniarza Moszczenica. Nie ma co ukrywać, że przed podopiecznymi trenera Wiesława Żmudy nie łatwe zadania. W pierwszym meczu rozegranym w Szczercowie tomaszowianie ulegli Astorii 0:1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *