Kolej na beniaminka z Działoszyna!

Pokaż wszystko

Kolej na beniaminka z Działoszyna!

Rozgrywki III ligi łódzko-mazowieckiej nabrały tempa i w nadchodzący weekend rozegrana zostanie już 8 kolejka spotkań. Zespół pod wodzą Trenera Rogulskiego uda się w sobotę do Działoszyna na mecz z tamtejszą Wartą. Pojedynek rozpocznie się o godz. 16.30.

Warta Działoszyn to pierwszy z tegorocznych beniaminków w naszych rozgrywkach, z którym przyjdzie nam się zmierzyć. Zespół ten został zwycięzcą IV ligi w sezonie 2014/2015, grupy łódzkiej. W 34 meczach zgromadził 78 punktów. Jako beniaminek w obecnych rozgrywkach radzi sobie nieźle. Zajmuje w chwili obecnej 13 miejsce z 7 punktami na koncie. Do tej pory Warta zwyciężyła dwa razy: z Nerem Poddębice i Energią Kozienice, raz zremisowała z Bronią Radom i doznała czterech porażek: z Ursusem, Polonią, Świtem Nowy Dwór oraz z Energią Kozienice.

                                                            zapowiedz

Beniaminki są zawsze niewiadomą, gdyż ciężko ocenić ich możliwości. Lechia w ostatnim pojedynku odniosła zwycięstwo nad Wartą Sieradz i podtrzymała passe zwycięstw przed własną publicznością. Na wyjazdach naszemu zespołowi gra się ostatnio ciężko ale mamy nadzieje, że odniesiemy pierwsze zwycięstwo na obcym terenie. Punkty są bardzo potrzebne dlatego wszyscy liczymy na dobry mecz w wykonaniu Lechii i przełamanie. Niewątpliwie atutem Warty będzie własne boisko i doping kibiców. Szykuje się nam ciekawe spotkanie. Jaki wynik padnie w tym meczu, dowiemy się już w sobotę.

Specjalnie dla Was przeprowadzimy Relację Live z Działoszyna! Startujemy o 16.25 serdecznie zapraszamy do śledzenia! 

2 Komentarze

  1. ZT pisze:

    Mecz będzie bardzo ciężki. Warcie potrzebne są punkty a nam na wyjazdach gra się pod górkę i z formą kilku zawodników nie jest najlepiej. Przewiduję przegraną po horrorze.

  2. MaZa pisze:

    Niestety dziś nie będę mógł pojechać na mecz do Działoszyna. Wierzę jednak że dziś nasza tragiczna, bo inaczej tego nie można nazwać passa na wyjazdach się skończy. Tym lepiej było by zgarnąć 3 pkt iż wczoraj ŁKS zremisował z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *