Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

Pokaż wszystko

Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

Powoli mija drugi tydzień od zakończenia rundy jesiennej I grupy III ligi. Na półmetku ligowych zmagań warto przyjrzeć się klasyfikacji strzelców oraz skuteczności naszych zawodników. Najlepszym snajperem pierwszej części rozgrywek został Wojciech Wocial z Victorii Sulejówek, który do bramki rywali trafił dwanaście razy. Na szóstym miejscu wspólnie z kilkoma innymi zawodnikami jest piłkarz naszej drużyny Jakub Rozwandowicz, który może pochwalić się sześcioma golami.

Piłkarze Lechii podczas ligowych zmagań strzelili w sumie trzydzieści bramek. Trzynaście z nich strzelili na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim, a siedemnaście na boiskach rywali.

Klasyfikacja strzelców I grupy III ligi po rundzie jesiennej
(bez uwzględnienia zaległego meczu: Pelikan Łowicz – MKS Ełk oraz bramek samobójczych)

12 bramek
Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek)

11 bramek
Kamil Żylski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Daniel Smuga (Victoria Sulejówek)

9 bramek
Mateusz Majewski (Legia II Warszawa)

7 bramek
Joao Criciuma (Huragan Morąg)

6 bramek
Maciej Koziara (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Jakub Rozwandowicz (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
Rafał Maćkowski (ŁKS Łomża)
Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów)
Robert Kowalczyk (Pelikan Łowicz)
Mariusz Marczak (Polonia Warszawa)
Arkadiusz Gajewski (Sokół Ostróda)
Marcin Kozłowski II (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Paweł Wolski (Ursus Warszawa)

5 bramek
Patryk Miarka (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Paweł Galik (Huragan Morąg)
Kamil Szymczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
Wiktor Żytek (Lechia Tomaszów Mazowiecki)

Mateusz Butkiewicz (Olimpia Zambrów)
Przemysław Sztybrych (Ursus Warszawa)
Mariusz Gabrych (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Łukasz Mitek (Warta Sieradz)
Daniel Świderski (Widzew Łódź)

4 bramki
Grzegorz Domżalski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Marcin Kajca (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Oleh Majik (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Rafał Maciążek (Huragan Morąg)
Tomasz Płonka (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
Michał Wrzesiński (Pelikan Łowicz)
Taras Jaworskyj (Pelikan Łowicz)
Bartosz Wiśniewski (Polonia Warszawa)
Bartosz Mroczek (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Kamil Zalewski (Sokół Ostróda)
Krystian Pałczyński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Karol Drwęcki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Marcin Kacela (Warta Sieradz)
Marcin Kobierski (Warta Sieradz)
Dominik Cukiernik (Warta Sieradz)
Daniel Mąka (Widzew Łódź)
Mateusz Michalski (Widzew Łódź)

3 bramki
Remigiusz Sobociński (GKS Wikielec)
Cezary Nowiński (GKS Wikielec)
Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
Robert Bartczak (Legia II Warszawa)
Michał Świderski (MKS Ełk)
Michał Kuczałek (Olimpia Zambrów)
Michał Adamczyk (Pelikan Łowicz)
Mateusz Kasprzyk (Pelikan Łowicz)
Tomasz Chałas (Polonia Warszawa)
Mateusz Małek (Polonia Warszawa)
Sebastian Kobiera (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Łukasz Marciniak (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Kamil Dankowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Paweł Drażba (Tur Bielsk Podlaski)
Mateusz Muszyński (Ursus Warszawa)
Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek)
Kacper Falon (Widzew Łódź)
Aleksander Kwiek (Widzew Łódź)

2 bramki
Paweł Kowalczyk (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Rafał Śledź (GKS Wikielec)
Piotr Kacperek (GKS Wikielec)
Piotr Karłowicz (Huragan Morąg)
Giovani Parizotto (Huragan Morąg)
Rafał Kruczkowski (Huragan Morąg)
Adam Patora (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
Michał Góral (Legia II Warszawa)
Michał Masłowski (Legia II Warszawa)
Miłosz Szczepański (Legia II Warszawa)
Sebastian Szymański (Legia II Warszawa)
Tsubasa Nishi (Legia II Warszawa)
Hildeberto Pereira (Legia II Warszawa)
Cristian Pasquato (Legia II Warszawa)
Paweł Wasiulewski (ŁKS Łomża)
Damian Gałązka (ŁKS Łomża)
Mateusz Furman (MKS Ełk)
Hubert Molski (MKS Ełk)
Patryk Gondek (MKS Ełk)
Mateusz Jastrzębski (Olimpia Zambrów)
Michał Domański (Olimpia Zambrów)
Przemysław Bella (Pelikan Łowicz)
Sebastian Kaczyński (Pelikan Łowicz)
Jakub Bistuła (Pelikan Łowicz)
Daniel Bończak (Pelikan Łowicz)
Grzegorz Wojdyga (Polonia Warszawa)
Łukasz Chojecki (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Damian Pawlak (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Patryk Rosoliński (Sokół Ostróda)
Daniel Mlonek (Sokół Ostróda)
Marcin Paczkowski (Sokół Ostróda)
Sebastian Cuch (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Kamil Wiśniewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Patryk Kamiński (Ursus Warszawa)
Krzysztof Możdżonek (Victoria Sulejówek)
Wiktor Lach (Victoria Sulejówek)
Maciej Łabędzki (Warta Sieradz)
Daniel Gołębiewski (Widzew Łódź)
Michał Miller (Widzew Łódź)
Sebastian Zieleniecki (Widzew Łódź)
Radosław Sylwestrzak (Widzew Łódź)
Mateusz Ostaszewski (Widzew Łódź)

1 bramka
Arkadiusz Kuciński (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Bartosz Zakrzewski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Mikołaj Napora (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Mateusz Bany (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)
Daniel Chiliński (GKS Wikielec)
Borys Piórkowski (GKS Wikielec)
Paweł Sagan (GKS Wikielec)
Kamil Smyt (GKS Wikielec)
Paweł Kolcz (GKS Wikielec)
Mateusz Bogdanowicz (Huragan Morąg)
Radosław Lenart (Huragan Morąg)
Karol Żwir (Huragan Morąg)
Piotr Łysiak (Huragan Morąg)
Krystian Kolasa (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
Patryk Walasek (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
Artur Golański (Lechia Tomaszów Mazowiecki)

Łukasz Moneta (Legia II Warszawa)
Vamara Sanogo (Legia II Warszawa)
Aleksander Waniek (Legia II Warszawa)
Tomasz Wełnicki (Legia II Warszawa)
Michał Sadowski (ŁKS Łomża)
Marcin Świderski (ŁKS Łomża)
Michał Kaput (ŁKS Łomża)
Michał Misiak (ŁKS Łomża)
Reinaldo Melao (ŁKS Łomża)
Mateusz Skonieczka (MKS Ełk)
Michał Twardowski (MKS Ełk)
Andrzej Paprocki (MKS Ełk)
Patryk Malinowski (Olimpia Zambrów)
Michał Hryszko (Olimpia Zambrów)
Emil Łupiński (Olimpia Zambrów)
Daniel Ciechański (Pelikan Łowicz)
Fabian Woźniak (Pelikan Łowicz)
Grzegorz Wawrzyński (Pelikan Łowicz)
Rafał Parobczyk (Pelikan Łowicz)
Mateusz Jagiełło (Pelikan Łowicz)
Marcin Gawron (Polonia Warszawa)
Michał Oświęcimka (Polonia Warszawa)
Rafał Zembrowski (Polonia Warszawa)
Marcin Bochenek (Polonia Warszawa)
Daniel Choroś (Polonia Warszawa)
Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Adrian Bieńkowski (Sokół Ostróda)
Sebastin Cuch (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Mateusz Gabrych (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Andrzej Kosiński (Tur Bielsk Podlaski)
Dawid Ostaszewski (Tur Bielsk Podlaski)
Andrzej Lewczuk (Tur Bielsk Podlaski)
Karol Kosiński (Tur Bielsk Podlaski)
Sebastian Jan Kadłubiak (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Aleksander Ślęzak (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Michał Michałek (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Przemysław Woźniczak (Sokół Aleksandrów Łódzki)
Adrian Wójcik (Sokół Ostróda)
Adrian Pluta (Sokół Ostróda)
Kamil Wolski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Maciej Mąka (Ursus Warszawa)
Konrad Szkopiński (Ursus Warszawa)
Maciej Prusinowski (Ursus Warszawa)
Maksymilian Vogtman (Ursus Warszawa)
Czapa (Victoria Sulejówek)
Jan Dźwigała (Victoria Sulejówek)
Kacper Roszak-Kasza (Victoria Sulejówek)
Wojciech Gorczyca (Victoria Sulejówek)
Dawid Makuch (Victoria Sulejówek)
Grzegorz Kowalski (Warta Sieradz)
Jarosław Szyc (Warta Sieradz)
Wiktor Płaneta (Warta Sieradz)
Marcin Kozłowski I (Widzew Łódź)
Adam Radwański (Widzew Łódź)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *