Kartkowy raport przed meczem ze Świtem

Pokaż wszystko

Kartkowy raport przed meczem ze Świtem

Przed nami czwarty kartkowy raport w rundzie jesiennej. Jak na razie żaden z piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki nie był zmuszony do absencji. Warto jednak przeanalizować, który z zawodników zielono-czerwonych jest najbardziej zagrożony pauzą w kolejnych pojedynkach naszej drużyny.

W ostatnim meczu napomnianych zostało dwóch naszych zawodników: Patryk Walasek i Łukasz Bocian. Dla obu było to drugie napomnienie w tym sezonie. Na kartki musi uważać Wiktor Żytek, który w tym sezonie do sędziowskiego notesu trafiał już trzykrotnie. Kolejne napomnienie skutkować będzie przymusową absencją pomocnika w kolejnym meczu Lechii. Trochę bardziej spokojni mogą być natomiast wspomniani wcześniej Walasek i Bocian oraz: Tomasz Płonka, Artur Golański i Piotr Kornacki. Cała trójka dopuściła się dwóch przewinień na żółtą kartkę i do pauzy brakują im dwa napomnienia. Reszta zawodników ma czyste konto lub napomniana była tylko jednym kartonikiem. Warto zwrócić uwagę, że jeszcze ani razu piłkarz Lechii w tym sezonie nie był ukarany czerwoną kartką.

Wykaz żółtych kartek zawodników Lechii runda jesienna sezonu 2017/2018:

Wiktor Żytek – 3
Łukasz Bocian – 2
Patryk Walasek – 2
Tomasz Płonka – 2
Artur Golański – 2
Piotr Korancki – 2
Patryk Jakubczyk – 2
Jakub Rozwandowicz – 1
Kamil Szymczak – 1
Kamil Lewiński – 1
Przemysław Orzechowski – 1
Paweł Magdoń – 1
Mateusz Klakla – 1

2 Komentarze

 1. KIBIC napisał(a):

  Fajnie kupiony mecz, skorumpowani sędziowie jak zwykle przycięli kaskę!!!!!!!!!!!!!!!!
  To nigdy się nie skończy jak takie miernoty będą sędziować!!!!!!!!
  PREZESIE BONIEK CZYŚĆ STAJNIĘ AUGIASZA!!!!!!!!!!!!!!!
  HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!

  • Snarki napisał(a):

   Ale Ci się Kibucu żart wyostrzył……skończył Waść,wstydu sobie oszczędź.Sędzia prowadził przyzwoicie zawody.Zaliczył kilka wpadek, błędów ale bez przesady.Dwa karne dla nas jak najbardziej prawidłowe. Ręka ewidentna,a faul na Płonce prawidłowo odgwizdany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *