Kamil Lewiński zawodnikiem Lechii!

Pokaż wszystko

Kamil Lewiński zawodnikiem Lechii!

Po podpisaniu umowy z Patrykiem Walaskiem Zarząd Lechii Tomaszów Mazowiecki zakontraktował kolejnego piłkarza. Nowym zawodnikiem naszego klubu został Kamil Lewiński. Pomocnik będzie reprezentował zielono-czerwone barwy co najmniej przez rok z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

Kamil Lewiński ma 27 lat i pochodzi z Odrzywołu. Rundę jesienną spędził w czwartoligowej Szydłowiance Szydłowiec. Wcześniej występował w trzecioligowej Pilicy Białobrzegi, w której wystąpił w piętnastu meczach oraz trzecioligowym Oskarze Przysucha. W nim Lewiński pojawił się na murawie szesnaście razy, w tym osiem razy w pierwszej jedenastce. W tym okresie raz wpisał się na listę strzelców. W rundzie wiosennej reprezentował barwy Szydłowianki.

Piłkarz do Lechii przymierzany był już w zimowym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Ze względów formalnych nie mógł jednak zasilić szeregów naszego klubu. Pomocnik wystąpił w ostatnim sparingu tomaszowian z Pelikanem Łowicz.

3 Komentarze

 1. kibic12 pisze:

  Brawo, kolejny piłkarz „broniący Naszych barw”. Chyba barw zarządu, bo na pewno nie Tomaszowa. Kto w tym zespole jest Naszym wychowankiem? Bartek i Patryk, którzy chcą odejść? A faktycznie, przepraszam Nasi wychowankowie nadają się tylko do drugiego zespołu.

  • Tylko RKS pisze:

   Jest jeszcze Szymczak , Cyran , Mirecki , Przedbora . A kto według ciebie tak bardzo wyróżnia się w 2 zespole ?

 2. kibic12 pisze:

  Na takie pytanie mogę odpowiedzieć, że równie dobrze nadaje się Marcin Lusek i z całym szacunkiem, nie ma w tym grama sarkazmu. Więc chyba nie ma o czym rozmawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *