Kamil Chmielewski sędzią głównym w Wikielcu

Pokaż wszystko

Kamil Chmielewski sędzią głównym w Wikielcu

Arbiter z Warszawy Kamil Chmielewski (na zdjęciu w środku) reprezentujący Wydział Sędziowski Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej będzie rozjemcą meczu 24. kolejki I grupy III ligi, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki zagra na wyjeździe z GKS Wikielec. Spotkanie odbędzie się w sobotę 21 kwietnia o godzinie 17:00.

23-letni sędzia w poprzednim sezonie prowadził aż cztery pojedynki tomaszowian (dwa w rundzie jesiennej i dwa w rundzie wiosennej). Mało tego obie jesienne konfrontacje zakończyły się remisami po 2:2 w 1. kolejce z Sokołem Ostróda i 17. kolejce z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Natomiast na wiosnę tomaszowianie wygrali na wyjeździe 2:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie oraz na własnym boisku wygrali z Huraganem Morąg 2:0.

W tym sezonie, a dokładnie w rundzie jesiennej Kamil Chmielewski sędziował naszej drużynie w trzech wyjazdowych meczach. W 10. kolejce z ŁKS Łomża (wygrana 1:0), w 15. kolejce z Wartą Sieradz (wygrana 3:1) oraz w 20. kolejce z Huraganem Morąg (porażka 0:1). Jedynie w tym pierwszym pojedynku napomniał zielono-czerwonych trzy razy żółtymi kartkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *