Kamil Chmielewski posędziuje w Wysokiem Mazowieckiem

Pokaż wszystko

Kamil Chmielewski posędziuje w Wysokiem Mazowieckiem

Arbiter z Warszawy Kamil Chmielewski (na zdjęciu) reprezentujący Wydział Sędziowski Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej będzie rozjemcą meczu 29. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Ruchem Wysokie Mazowieckie a Lechią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę 17 maja o godzinie 17:00.

23-letni sędzia w poprzednim sezonie prowadził dziesięć spotkań w III lidze łódzko-mazowieckiej. Jedno z nich gwizdał zielono-czerwonym, w którym Lechia podejmowała w 27. kolejce Wartę Działoszyn. Mecz zakończył się efektownym zwycięstwem naszej drużyny 7:0. W obecnym sezonie rozjemca sędziował aż dwa pojedynki tomaszowian i oba w rundzie jesiennej. Mało tego oba zakończyły się remisami 2:2 w 1. kolejce z Sokołem Ostróda i 17. kolejce z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Ruchowi warszawianin sędziował tylko w jednym pojedynku, który wysokomazowiecczanie przegrali z ŁKS Łódź 1:3.

Ogólnie w sezonie 2016/2017 Kamil Chmielewski poprowadził do tej pory osiem meczów, w których napomniał zawodników 39 żółtymi kartkami i ukarał zaledwie dwoma czerwonymi. Dodatkowo odgwizdał sześć rzutów karnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *