Kamil Chmielewski posędziuje w Sieradzu

Pokaż wszystko

Kamil Chmielewski posędziuje w Sieradzu

Arbiter z Warszawy Kamil Chmielewski (na zdjęciu) reprezentujący Wydział Sędziowski Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej będzie rozjemcą meczu 15. kolejki I grupy III ligi, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki zagra na wyjeździe z Wartą Sieradz. Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 listopada o godzinie 14:00.

23-letni sędzia w poprzednim sezonie prowadził aż cztery pojedynki tomaszowian (dwa w rundzie jesiennej i dwa w rundzie wiosennej). Mało tego obie jesienne konfrontacje zakończyły się remisami po 2:2 w 1. kolejce z Sokołem Ostróda i 17. kolejce z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Ostatnio rozjemca prowadził mecz 10. kolejki, w którym podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka wygrali na wyjeździe 1:0 z ŁKS Łomża. Arbiter zmuszony był napomnieć zawodników obu drużyn sześcioma żółtymi kartkami. Rozjemca z Warszawy gwizdał również Sieradzanom. W ramach 6. kolejki Warta przegrała na wyjeździe 1:2 z Olimpią Zambrów.

Dla Kamila Chmielewskiego starcie w Sieradzu będzie czwartym meczem w tym sezonie w III lidze. W trzech poprzednich spotkaniach arbiter napomniał zawodników jedenastomwa żółtymi kartkami i ukarał dwoma czerwonymi kartkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *