Kadra Lechii na mecz z Finishparkietem Drwęcą

Pokaż wszystko

Kadra Lechii na mecz z Finishparkietem Drwęcą

Tym razem osiemnastu zawodników na ostatnie ligowe starcie w tym sezonie powołał trener Lechii Tomaszów Mazowiecki Bogdan Jóźwiak. Tomaszowianie właśnie dzisiaj (środa – 14 czerwca) o godzinie 17:00 podejmą na własnym obiekcie lidera rozgrywek, walczącego o awans do II ligi Finishparkiet Drwęcę nowe Miasto Lubawskie.

Niespodzianek w kadrowych powołaniach nie ma. Szkoleniowiec Bogdan Jóźwiak na mecz z liderem powołał siedemnastu zawodników, którzy ostatnio grali w Ełku z Mazurskim Klubem Sportowym oraz dodatkowo jako osiemnasty na liście znalazł się Jakub Rozwandowicz. Napastnik z powodu urazu na Warmię i Mazury w ogóle nie pojechał. Niestety w tym sezonie nie zobaczymy już na murawie Pawła Magdonia. Defensor w dalszym ciągu narzeka na ścięgno Achillesa i nie będzie mógł pomóc drużynie w ostatnim meczu.

Kadra Lechii na mecz z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: Dawid Kędra, Patryk Grejber, Adrian Gołdyn, Kamil Cyran, Wiktor Żytek, Bartosz Widejko, Klaudiusz Król, Adam Gołuński, Kamil Szymczak, Marcin Gawron, Łukasz Bocian, Krystian Kolasa, Bartłomiej Cieślik, Kacper Przedbora, Marcin Mirecki, Jardel Muniz Cruz, Paweł Wolski, Jakub Rozwandowicz.

1 Komentarz

  1. snarki pisze:

    Madzia, wbijaj na trybuny do kibiców!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *