Już tylko jedna niewiadoma na nowy sezon

Pokaż wszystko

Już tylko jedna niewiadoma na nowy sezon

Znamy już prawie cały skład I grupy III ligi na nowy sezon 2017/2018. Do awizowanych wcześniej zespołów dołączył mistrz IV ligi podlaskiej – Tur Bielsk Podlaski. Świeżo upieczony beniaminek w weekend podczas ostatniej kolejki pewne wygrał swój mecz i zajął pierwsze miejsce w tabeli.

Tur Bielsk Podlaski swój awans świętował w Kolnie. Beniaminkowi I grupy III ligi przyszło się tam zmierzyć z miejscowym Orłem, którego rozgromili aż 5:0. Okazuje się, że Turowi nie potrzebna była nawet wygrana ani remis w tym pojedynku. Wszystko ze względu na to, że w równolegle rozgrywanym spotkaniu druga w tabeli Wissa Szczuczyn przegrała na wyjeździe z trzecią Warmią Grajewo 0:2.

Pozostaje zatem jedna niewiadoma, a mianowicie wyłonienie ostatniego beniaminka z Mazowsza. Mistrzowie grupy północnej i południowej rozgrywają między sobą barażowy dwumecz. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższą środę 28 czerwca, kiedy dojdzie do rewanżowego starcia Victorii Sulejówek z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Bliższa promocji do I grupy III ligi jest Victoria, która w pierwszym meczu wygrała 2:1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *