Juniorzy na remis

Za nami ligowe emocje w rozgrywkach seniorów, ale w niedzielę o godzinie 11 na stadionie przy ul. Nowowiejskiej kibice mieli przyjemność obejrzeć bardzo ciekawe widowisko w kategorii „Junior Starszy”.

Podopieczni Bartłomieja Jeske, oraz Krzysztofa Pawłowskiego zremisowali bezbramkowo z drużyną Widzewa Łódź. W składzie na ten mecz obejrzeliśmy Sebastiana Urbaszka, który ma za sobą kilka występów w seniorach, oraz Filipa Zdonka, który trenuje z pierwszą drużyną i jest zgłoszony do rozgrywek IV ligowych.

Początek spotkania to siła prób jednej i drugiej drużyny. Pierwszą bramkę dla Lechii mógł zdobyć Golenia w 10 min. W kolejnych minutach to już goście tego pojedynku dominowali, ale Urbaszek dał się pokonać tylko raz. Grunt w tym że arbiter liniowy spotkania dopatrzył się pozycji spalonej zawodnika z Łodzi.

W drugiej połowie meczu, jeden z graczy Widzewa został sfaulowany w polu karnym i arbiter wskazał „wapno”. Na szczęście Urbaszek bez problemu obronił bardzo zły strzał młodego Widzewiaka.

Juniorzy umocnili się na 10 miejsce w tabeli. Kolejny mecz nasi młodzi piłkarze rozegrają w Pabianicach. Jesienna potyczka zakończyła się porażką 1:8. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Adrian Kowalczyk, który pojawił się na boisku w 70 min. zastępując Marcina Grabolusa.