Jakub Rutkowski rozjemcą w Ostródzie

Pokaż wszystko

Jakub Rutkowski rozjemcą w Ostródzie

Jakub Rutkowski (na zdjęciu w środku) z Wydziału Sędziowskiego Podlaskiego Związku Piłki Nożnej będzie sędzią głównym piątkowego meczu 29. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Sokołem Ostróda a Lechią Tomaszów Mazowiecki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:45. Dla arbitra będzie to dziewiąty mecz sędziowany w tym sezonie na tym poziomie rozgrywkowym.

Sędzia z Białegostoku od tego sezonu prowadzi mecze w I grupie III ligi i zdołał już poprowadzić po jednym pojedynku z udziałem obu drużyn. Oba spotkania odbyły się w rundzie jesiennej. W ramach 5. kolejki Lechia wygrała przed własną publicznością z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 3:2, a arbiter napomniał tylko jednego zawodnika i był to gracz zielono-czerwonych. W 9. kolejce rozjemca prowadził mecz w Ostródzie, w którym Sokół pokonał Pelikana Łowicz 2:1. Wtedy do jego notesu z żółtymi kartkami powędrowało dwóch ostródzian.

W sumie w ośmiu prowadzonych do tej pory meczach Jakub Rutkowski napomniał zawodników dwudziestoma trzema żółtymi kartkami, nie ukarał żadną czerwoną i podyktował tylko jeden rzut karny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *