Hit w piątej kolejce – zapowiedź meczu z Olimpią Zambrów

Pokaż wszystko

Hit w piątej kolejce – zapowiedź meczu z Olimpią Zambrów

Lechia Tomaszów Mazowiecki kontynuuje marsz w górę tabeli i w sobotnim hicie piątej kolejki III ligi zmierzy się z Olimpią Zambrów. Liczymy, że nasi piłkarze podtrzymają znakomitą passę i wygrają z nimi kolejne spotkanie. Do tej pory nie straciliśmy przeciwko nim nawet jednego oczka. Oby po weekendzie się to nie zmieniło.

Historia spotkań z piątą drużyną trzeciej ligi nie jest zbyt długa – Olimpia dwa lata temu spadła z II ligi i dopiero w poprzednim sezonie zagrała przeciwko nam debiutanckie spotkanie. Pierwsze spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 4:2, a w rewanżu wygraliśmy 3:2. Wszystko wskazuje na to, że starcie w Zambrowie powinno dostarczyć wiele emocji, a kibice na stadionie zobaczą wiele bramek.

Zarówno Lechia jak i Olimpia radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Nasi piłkarze są w czołówce tabeli i wyprzedzają sobotnich rywali o zaledwie jedno oczko. Nie ma wątpliwości, że tak jak w poprzednim sezonie obie ekipy znowu będą biły się o czołowe miejsca.

O zwycięstwo jednak nie będzie łatwo – Olimpia radzi sobie na własnym terenie w kratkę, co potwierdza również początek nowych rozgrywek. Dwa domowe mecze w ich wykonaniu zakończyły się remisami. Lechia ma w kieszeni trzy punkty zdobyte na wyjazdach – w pierwszej kolejce pokonaliśmy Ruch Wysokie Mazowieckie. Niestety, podróż do Warszawy nie zakończyła się pomyślnie i zakończyło się porażką 0:3.

Liczymy na poprawę tego bilansu w sobotę o 16. O emocje martwić się nie musimy – miejmy nadzieję, że po ostatnim gwizdku to Lechiści będą w lepszych nastrojach.

Fot. OlimpiaZambrow.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *