Wysoka porażka z Bełchatowem

Pokaż wszystko

Wysoka porażka z Bełchatowem

Zakończył się właśnie przedostatni sparing podopiecznych trenera Dariusza Rogulskiego i Marcina Pogorzały przed rozpoczynającym się nowym sezonem.

Przeciwnikiem były rezerwy I-ligowego GKS-u Bełchatów. Niestety dziś zespół musi ponieść gorycz porażki gdyż przegrał 1;4. Wynik meczu jednak nie odzwierciedla gry naszego zespołu. Bełchatów był zespołem lepszym to nie ulega wątpliwości, jednak trzeba zauważyć, że na dzisiejsze spotkanie w głównej mierze pojechali młodzieżowcy i zawodnicy testowani. Wyróżnić z nich dziś można przede wszystkim grę Jardela, Grejbera, Kolasy i Krawczyka, którzy byli wyróżniającymi się zawodnikami w naszym zespole. Zabrakło również trochę szczęścia na początku spotkania gdzie Stańdo zmarnował świetną sytuację i mecz mógł się inaczej ułożyć. Ten sam zawodnik w II połowie zdobył jedyną bramkę dla Lechii. Pozostała reszta zespołu, której dziś nie ujrzeliśmy na boisku będzie miała okazję zaprezentować się jutro z II- ligowym Rakowem Częstochowa.  Pozostaje zapewne niesmak porażki przed rozpoczynającym się sezonem ale prawdziwy sprawdzian RKS Lechia będzie miała jutro w Częstochowie.

Lechia rozpoczęła w składzie:

Grejber – Frączyński(testowany), Majchrowski, Dolot, Matysiak (30′ Kolasa) – Jezierski(testowany), Cieślik, Dewil, Krawczyk-Stańdo, Jardel.

II połowa:

Grejber – Frączyński(testowany), Majchrowski, Dolot, Kolasa – Jezierski(testowany), Cieślik, Dewil, Krawczyk-Stańdo, Jardel (55Matysiak).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *