Grali rywale – wyniki.

Pokaż wszystko

Grali rywale – wyniki.

Do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostały niespełna trzy tygodnie. Wszystkie  zespoły intensywnie przygotowują się do zmagań  IV ligowych. Popatrzmy jak w mijającym tygodniu prezentowali się rywale naszego klubu.

Liderująca w tabeli IV ligi Omega Kleszczów poniosła pierwszą porażkę w tym roku. Przeciwnikiem zespołu z powiatu bełchatowskiego była drużyna SMS Łódź. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3. Honorową bramkę dla lidera strzelił nowy nabytek  Piotra Czaplarskiego – Piotr Słyścio.

Trzecia w tabeli Zawisza Rzgów grała swój sparing z 13 zespołem „łódzkiej” klasy Okręgowej – LKS Gałkówek. Pewne zwycięstwo 4:0 i dwie bramki Jakuba Paprockiego to optymistyczny rezultat dla Rzgowskiej drużyny. Warto wspomnieć, iż swojego debiutanckiego gola w barwach Zawiszy strzelił były gracz Pogoni Ekolog – Bartosz Bronka. Wynik ustalił Łukasz Oborowski.

W dobrej formie przed rozpoczęciem batalii o III ligę jest także drużyna WOY Bukowiec. Przeciwnikiem czwartej drużyny w tabeli był trzeci zespół „piotrkowskiej” Ligi Okręgowej- Skalnik Sulejów. Mecz sparingowy zakończył się wynikiem 3:1 dla IV ligowca. Bramki w tym meczu strzelali: Marszałek, Bańczyk, oraz Pierzyński.

Wydaje się, iż najgroźniejszym rywalem naszego zespołu w walce o awans, będzie zespół KS Paradyż. Znakomity trener Marek Dziuba, który z niejednego pieca chleb jadł liczy na awans swojego zespołu do III ligi. W tym tygodniu Paradyżanie zagrali spotkanie kontrolne z II zespołem „łódzkiej” Ligi Okręgowej – Górnikiem Łęczyca. Bezbramkowy remis to na pewno spore rozczarowanie dla kibiców Paradyża.

Piłkarze Zawiszy Pajęczno nie narzekali na brak skuteczności i urządzili sobie ostrą kanonadę strzelecką. Przeciwnikiem IV ligowca była drużyna znana nam z występów w Lidze Okręgowej – Astoria Szczerców. Sparing zakończył się wynikiem 8:2 dla Pajęczan. Trzy bramki w tym meczu zdobył Dariusz Krężel. Po dwie dołożyli Marcin Przybył, Sebastian Domoń. Jedno trafienie dołożył Marcin Biernat.

Zawodnicy WKS Wieluń także nie próżnowali. Dwa spotkania i aż 12 strzelonych goli to bardzo dobry prognostyk przed spotkaniami ligowymi. Podopieczni Dariusza Żurawia dali jasno do zrozumienia iż będą walczyć nie tylko o utrzymanie, ale także o jak najlepsze miejsce w tabeli.

WYNIKI:

SMS Łódź – OMEGA KLESZCZÓW 3:1

WKS WIELUŃ – Pogoń Siedlce 4:2

WKS WIELUŃ – LKS Kobierzycko 8:1

KS PARADYŻ – Górnik Łęczyca 0:0

ZAWISZA RZGÓW – LKS Gałkówek 4:0

ZAWISZA PAJĘCZNO – Astoria Szczerców 8:2

Skalnik Sulejów- WOY BUKOWIEC 1:3

WIDZEW II ŁÓDŹ – WŁÓKNIARZ ZGIERZ 0:5 (Michał Sobczak 3 gole)

ZJEDNOCZENI STRYKÓW – Pogoń Rogów 5:0 (Piotr Baryła 3 gole)

KS Częstochowa – WARTA DZIAŁOSZYN 3:1

WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW – Mszczonowianka 1:4

ŁKS II – Górnik Konin 0:2

Żyrardowianka – SAS UNIA SKIERNIEWICE 4:1

ORLĘTA CIELĄDZ – Sorento Zadębie Skierniewice

1 Komentarz

  1. kros pisze:

    ORLĘTA CIELĄDZ – Sorento Zadębie Skierniewice 4;1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *