Finishparkiet Drwęca – Lechia Tomaszów relacja live

Przed Nami ostatni już mecz wyjazdowy w tym roku. Pod opieką Aleksa Majicia Lechia Tomaszów rywalizować będzie z Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Na naszym fb przeprowadzimy relację z tego spotkania gdyż mamy spore problemy z serwerem.

W składzie Lechii zagrają:

Kędra – Kolasa, Cyran, Magdoń, Widejko, Król, Cieślik, Szymczak, Żytek, Mirecki – Rozwandowicz

W rezerwie – Grejber, Kugiel, Jardel, Wolski, Szutenberg, Broź, Łazowski.

Skład drużyny rywali :

Paprocki, Jajkowski, Wojcinowicz, Kostkowski, Głowiński, Domżalski, Pietroń, Bartusiak, Szarpak, Miller, Jackiewicz.

W rezerwie: Zięba, Twardowski, Kowalczyk, Małachowski, Wenta, Kowalski, Marcfeld.

Początkowe minuty bardzo spokojne w wykonaniu obu zespołów.
5′ Marcin Mirecki oddaje strzał z 15 metra lecz bramkarz gospodarzy łapie piłkę.
14′ rzut wolny dla Lechii ponownie Mirecki trafia w mur.
16′ zamieszanie w polu bramkowym naszego zespołu ale pięknie wybija piłkę Kolasa.
19′ przeciwnik prowadzi kontrę prawą stroną i z 15 metra szczupakiem strzela na nasza bramkę jednak nie trafia i piłka odbija się od słupka.
21′ gra zaczyna się wyrównywać.
23′ piłka u Kędry, który wybija piłkę z 5 metra prosto do Mira, jednak przeciwnik wybija piłkę w aut
25′ Magdoń poważnie faulowany, żółta karta dla rywala Bartusiaka
33′ Lechia przeprowadza fajna akcje ale niestety Mirecki został złapany na pozycji spalonej, przeciwnicy odpowiadają swoją akcją po której mają rzut rożny.
34′ Kędra piąstkował, ale piłka jest jeszcze w posiadaniu przeciwników.
38′ kolejny rzut rożny dla przeciwników
39′ wrzutka mocna w pole karne, ale sytuacja wyjaśniona.
40′ Żytek zgrał głową piłkę, którą przejął Król na 6 metrze i strzelił nad poprzeczka.
41′ rzut wolny dla Lechii ale daleko od bramki.
43′ bramkarz przeciwników się poślizgnął z czego skorzystał świetnie Rozwandowicz i skierował piłkę do bramki! Lechia wychodzi na prowadzenie 1-0!!
45′ koniec pierwszej połowy. Po trafieniu Rozwandowicza Lechia prowadzi 1-0! Wracamy po przerwie.

II połowa:
46′ rozpoczynamy druga połowę meczu. Z boiska schodzi kontuzjowany Cyran, za niego wchodzi Broź. Ty samym musimy rotować skład. Mateusz Broź przechodzi do ataku, Rozwandowicz schodzi do pomocy a Żytek na pozycję środkowego obrońcy.
47′ gra się zaostrza i toczy się w środku pola.
49 min – żólta kartka dla Króla za faul na rywalu
50′ rzut wolny dla przeciwników na 20 metrze. Bardzo niebezpieczna sytuacja i niestety wyrównujący gol. Finishparkiet – Lechia 1-1.
55′ mecz się otworzył i mamy ciekawe widowisko.
60′ rzut karny dla Lechii! Zawodnik gospodarzy dotyka piłkę ręką w polu karnym i sędzia wskazuje na 11 metr. Do piłki podchodzi Żytek i strzela na 2-1!
63′ zmiana w Lechii za Króla wchodzi Jardel.
66′ bardzo szybki zwrot akcji i tym razem rzut karny dla gospodarzy.
67′ pewnie wykonany rzut karny przez Domżalskiego i mamy 2-2.
68′ poważna kontuzja Jardela, który niestety musi szybko opuścić boisko. W jego miejsce Wolski.
70′ Finishparkiet powoli zaczyna zyskiwać przewagę
73′ strzał Mireckiego z ok 30 metra ale nad bramka.
79′ rzut wolny dla Lechii do piłki podchodzi Mirecki ale niestety strzelił w mur.
81′ trochę chaosu wkrada się w poczynania obydwu zespołów.
85′ końcowe minuty nerwowe.
87′ atakują raz jedni raz drudzy ale bez zmiany rezultatu.
90′ kończy się regulaminowy czas gry ale sędzia dolicza aż 5 minut z racji kilku przerw w grze.
91′ rzut rożny dla Lechii zakończony strzałem Mireckiego ale bez efektu bramkowego.
93′ Lechia w natarciu próbował Żytek ale dobra interwencja bramkarza.
94′ akcja gospodarzy po której zrobiło się zamieszanie w polu karnym ale piłkę ma Kędra.
95′ koniec meczu! Spotkanie na szczycie III ligi kończy się podziałem punktów i wynikiem 2-2. Bramki dla Lechii strzelali Rozwandowicz i Żytek dla rywali dwukrotnie strafił Domżalski.