WIDEO|Finał Pucharu live!

Miło Nam powitać wszystkich z finałowego spotkania Pucharu Polski pomiędzy MKS Borutą Zgierz a RKS Lechią Tomaszów Mazowiecki. Pogoda w dzisiejsze popołudnie znakomita. Za chwilę zaczynamy!

Skład wyjściowy Lechii:

Holewiński – Prusinowski, Cyran, Matuszczyk, Milczarek – Król, Żytek, Szymczak, Mirecki – Jardel, Rozwandowicz.

W rezerwie pozostają:

Grejber, Majchrowski, Wiejak, Potakowski, Stańdo, Matysiak, Dolot

Przeciwnicy:

Ilnicki – Antczak, Kowalski, Plewka, Retkowski – Baszczyński, Antosik, Snita, Olesiński – Ceglarz, Pietrasiak

Kazimierski, Błaszczyk A., Błaszczyk N., Banaszczyk, Wiktorowski, Sadłecki, Gil

Zaczynamy!!

IMG_3082

1′ Początek spotkania. Grę rozpoczyna drużyna ze Zgierza i oddaje pierwszy strzał na bramkę Holewińskiego. Uderzenie jednak niecelne.

2′ Kolejna akcja Boruty jednak nie zakończona strzałem na naszą bramkę.

5′ Bardzo dobry przechwyt Milczarka, podanie do Mireckiego, który jest faulowany. Rzut  wolny dla naszej drużyny ale niestety przeciwnicy wybijają piłkę.

6′ Szybka kontra MKS-u zakończona bardzo niecelnym strzałem.

IMG_3084

7′ Mamy bardzo otwarty mecz, atakują zarówno goście jak i przeciwnicy.

10′ Póki co lepsze wrażenie sprawia drużyna Boruty, która dłużej utrzymuje się przy piłce.

12′ Faul na Jardelu ale dośrodkowanie z rzutu wolnego nieskuteczne.

14′ Przechwyt w środku pola Króla, podanie do Jardela, który wykłada piłkę na uderzenie Żytkowi, jednak ten uderza ponad bramką.

18′ Faul Milczarka, przeciwnicy mają stały fragment gry. Dośrodkowanie w pole karne zakończone niecelnym strzałem.

19′ Kolejny rzut wolny dla Boruty.

20′ Zespól Lechii ma problem z przeprowadzeniem składnej akcji i zagrożeniem rywalom.

22′ Dużo niedokładności w poczynaniach naszego zespołu. Nie potrafimy dłużej utrzymać się przy piłce.

24′ Kolejny faul Prusinowskiego i rzut wolny dla przeciwników, jednak dośrodkowanie zbyt krótkie i oddalamy grę od własnego pola karnego.

26′ Groźna sytuacja Lechitów jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

28′ Bardzo dobra akcja Boruty. Przejecie piłki w środku pola, przerzut na lewe skrzydło, świetne dośrodkowanie jednak na posterunku obrońcy Lechii.

30′ Wynik bez zmian 0-0

32′ Pierwsza żólta kartka dla gracza Boruty Zgierz.

33′ Dobre dośrodkowanie z lewej strony Jardela do Rozwandowicza, lecz strzał niestety niecelny.

34′ Powoli zespół Lechii przejmuje inicjatywę w tym spotkaniu. Jednak nie potrafimy groźnie zagrozić bramce przeciwników.

37′ Gra toczy się głównie w środku pola.

IMG_3086

40′ Żółta kartka dla Prusinowskiego. Stały fragment gry dla Boruty.

42′ Kolejna dobra akcja Boruty zakończona niecelnym strzałem na bramkę Holewińskiego.

45′ sędzia kończy I połowę spotkania. Wynik bezbramkowy.

46′ Rozpoczynamy II połowę. Lechia z jedną zmianą boisko opuścił Prusinowski w jego miejsce Dolot.

47′ Groźny strzał Mireckiego jednak bramkarz Zgierza na posterunku i mamy rzut rożny. Krótkie rozegranie i kolejne uderzenie na bramkę.

48′ Po przerwie Lechia ruszyła do ataku i stwarza sobie przewagę.

IMG_3092

49′ Dobre dośrodkowanie Króla i strzał głową Żytka tyle że w środek bramki. Zamknęliśmy rywala na jego połowie.

53′ Trwa napór na bramkę Boruty jednak bezskuteczny.

55′ Uderzenie Rozwandowicza niecelne.

56′ Dobry przechwyt przeciwników w środku pola prostopadłe zagranie na skrzydło i strzał na bramkę po raz kolejny bardzo niecelny.

58′ Tym razem rajd MKS-u lewą stroną boiska i strzał prosto w Holewińskiego. Wynik bez zmian.

62′ Niedokładne dośrodkowanie Dolota i bramkarz łapie piłkę.

IMG_3089

64′ Zmiana w zespole Lechii za Króla wchodzi Potakowski.

65′ Kolejny strzał na bramkę Lechii, jednak Holewiński na posterunku.

66′ Rzut rożny dla Lechii ale nie zagrażamy bramce strzeżonej przez Ilnickiego.

70′ Rzut rożny dla przeciwników. Od bramki Holewiński.

80′ Doskonała sytuacja dla Lechii. W ostatniej chwili obrońca ofiarnie zatrzymuje strzał na bramkę oddany przez Rozwandowicza i tylko rzut rożny dla naszej drużyny.

82′ Faul na Jardelu i kolejny już rzut wolny. Do piłki podchodzi Matuszczyk i oddaje minimalnie niecelny strzał.

83′ Kolejna zmiana w Lechii. Boisko opuścił Milczarek w jego miejsce Matysiak.

85′ Lechia atakuje. Było bardzo blisko ale piłka przelatuje tuż za słupkiem Ilnickiego.

87′ Kolejne techniczne uderzenie Jardela ale znowu niecelnie. Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+2 – sędzia kończy II połowę. Za chwilę DOGRYWKA.

93 ‚ Rozpoczęła się dogrywka. Lechia atakuje ale na tablicy wynik bezbramkowy.

96′ Fatalna strata Dolota przed polem karnym i zawodnik musiał ratować się faulem. Rzut wolny dla Boruty. Zagotowało się w polu karnym na całe szczęście nasz bramkarz był faulowany.

100′ Rzut rożny dla Lechii. Dwa razy uderzamy na bramkę Boruty lecz nadal nie prowadzimy w tym spotkaniu.

103′ Zawodnik Boruty przewraca się w polu karnym. Sędzia przerywa grę i karze gracza Boruty żółtą kartką za symulowanie.

105′ koniec I części dogrywki.

106′ Kolejna świetna okazja ale dzisiaj jesteśmy bardzo nieskuteczni i nie potrafimy zdobyć zwycięskiej bramki.

108′ Mirecki uderza tylko w boczną siatkę.

112′ Lechia nadal atakuje, wynik jednak 0-0.

116′ Który to już niecelny strzał naszego zespołu. Wszystko wskazuje na dogrywkę.

118′ Boruta zmienia swojego bramkarza. Za Ilnickiego wchodzi Kazimierski. Widać że zespół już przygotowuje się do rzutów karnych.

120′ Koniec spotkania. Remis 0-0. Czas na rzuty karne!

W serii rzutów karnych lepsza okazała się drużyna MKS Boruta Zgierz wygrywając 4-3. Tym samym zespół ze Zgierza zdobywa Puchar Polski na szczeblu województwa łódzkiego. Gratulujemy.