Dzień Dziecka z Lechią i Radiem FAMA

Pokaż wszystko

Dzień Dziecka z Lechią i Radiem FAMA

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku, czyli Dzień Dziecka. Z tego względu Zarząd KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki razem z Radiem FAMA, przy okazji najbliższego meczu zielono-czerwonych z Huraganem Morąg, postanowił zorganizować dla najmłodszych specjalny event. Na dzieci, które w niedzielę 4 czerwca przyjdą na stadion im. Braci Gadajów przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 czekać będzie mnóstwo atrakcji.

W niedzielę 4 czerwca o godzinie 11:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki w ramach 32. kolejki I grupy III ligi zmierzy się z Huraganem Morąg. Każde dziecko (do lat 16), które wybierze się tego dnia na stadion będzie miało wstęp wolny, a przy wejściu na obiekt otrzyma drobny upominek. Dodatkowo na terenie obiektu przez cały czas dostępne będą m. in: dmuchana zjeżdżalnia, zabawki elektryczne, specjalny grill i lody dostępne w promocyjnych cenach, a jedną z głównych atrakcji będzie prezentacja oficjalnej maskotki klubu.

Po meczu na dzieci czekać będą różnego rodzaju konkursy piłkarskie z nagrodami oraz specjalny quiz wiedzy o Lechii i Tomaszowie Mazowieckim. Podczas imprezy będzie można porozmawiać z zawodnikami, sztabem szkoleniowym Lechii oraz zrobić sobie z nimi i maskotką klubową pamiątkowe zdjęcie. Dobra zabawa gwarantowana! Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *