Druga porażka w rundzie !!!

Wyjazd do Chrzanowic, gdzie swoje mecze rozgrywa Pilica Przedbórz okazał się dla naszych piłkarzy zimnym prysznicem. Przegraliśmy 2-1, niestety porażka była zasłużona. W całym meczu oddaliśmy jeden strzał na bramkę z gry, i to jeszcze niecelny. Gospodarze zdominowali boisko i nie pozwolili naszej drużynie na zbyt wiele. Pilica zagrała bardzo dobre spotkanie, taktycznie rozpracowali nas bezbłędnie. Zielono- czerwoni momentami walczyli, starali się ale to było za mało na dobrze zorganizowaną grę gospodarzy. To co zawsze było naszą siłą, czyli gra skrzydłami dziś nie istniała, obrońcy Pilicy odcięli naszych skrzydłowych od podań. Gratuluję naszym przeciwnikom gry, a naszym walki i życzę żeby taki mecz się nie powtórzył.

Składy :

Pilica – Pająk- Ślęzak, Głowacki, Wyciszkiewicz, Jończyk, Korytkowski, Kornecki, Bartkowiak, Balcerek, Lizińczyk, Krawczyk

Lechia – Holewiński, Matysiak, Dolot, Turek, Pogorzała, Tonowicz, Kowalski, Luke, Stańdo, Nowacki, Rakowski

Przebieg meczu :

4 min. Rzut rożny dla Lechii. Kowalski dośrodkowuje, niestety Rakowski fauluje obrońcę

7 min seria 3 rzutów rożnych dla Pilicy. Po pierwszym Korytkowski uderza z głowy, Holewiński paruje piłkę na poprzeczkę

10 min kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Lechia wychodzi z kontrą, strzał Stańdo zablokowany

15 min. rzut wolny dla Pilicy – za krótkie dośrodkowanie

20 min. kolejny wolny dla gospodarzy. Kornacki niespodziewanie uderza nad bramką

23 min GOL 1-0 Pilica. Kornecki wykorzystuje złe ustawienie naszych obrońców i wychodzi sam na sam z Holewińskim, któremu nie daje szans obrony

25 min. żółta kartka dla Nowackiego i Wyciszkiewicza z Pilicy

32 min. groźna akcja gospodarzy. Balcerek uderza ale Holewiński na posterunku

35 min. Kowalski otrzymuje żółtą kartkę

38 min. Kowalski sam na sam z Pająkiem po podaniu Luke. Niestety strzela obok bramki

52 min. Krawczyk wychodzi sam na sam z Holewińskim, tym razem nasz bramkarz górą

55 min. rzut karny dla Lechii po faulu na Rakowskim

56 min. GOL 1-1 Kowalski pewnie wykorzystuje jedenastkę

63 min GOL 2- 1 dla Pilicy. Kolejny błąd naszej defensywy wykorzystuje Balcerek. Pokonuje Holewińskiego strzałem z woleja w długi róg

67 min. groźny strzał gospodarzy broni Holewiński

68 min. Jończyk dostaje żółtą kartkę

70 min. zmiany w Lechii. Za Pogorzałę, Stańdo, Nowackiego wchodzą Król, Lewandowski i Milczarek

75 min. żółta kartka dla Dolota, drugą kartką żółtą a w konsekwencji czerwoną ukarany Jończyk z Pilicy. Lechia w przewadze jednego zawodnika

80 min. za Luke wchodzi Petricević

85 min. rzut rożny dla gospodarzy za krótkie dośrodkowanie

90 min. koniec spotkania 2-1 dla Pilicy Przedbórz