Druga porażka rezerw Lechii

Skład Lechii

22. Szymon Sulgostowski – 50. Benedykt Siedlecki, 97. Bartłomiej Goleń, 3. Adrian Rajski, 60. Krystian Pełka – 88. Dawid Sosiński, 27. Piotr Żerek, 80. Kacper Przedbora, 92. Krzysztof Łazowski –90. Przemysław Męcina, 99. Damian Kugiel 45. Adrian Wajszczyk, 36. Michał Żerek, 12. Mateusz Sobótkowski.

Mokre boisko i grząska murawa na boisku Kasztelana, raczej nie zapowiadały świetnego widowiska. Mimo to już w pierwszej minucie zaczęliśmy atakować. W pierwszej akcji Łazowski zderza się z bramkarzem gospodarzy, przez co mieliśmy dłuższą przerwę w grze, chwilę potem z boku boiska piłkę dogrywa Kugiel, jednak Męcina nie znajduje drogi do siatki. Mimo dobrego początku, w 5 minucie tracimy bramkę. Żarnowianie przejmują piłkę na naszej połowie i w akcji sam na sam Sulgostowski był bez szans. Po kwadransie gry mamy bliźniaczą szansę do tej z pierwszych minut. Znowu dogrywa Kugiel i ponownie z najbliższej odległości pudłujemy. Prowadzimy grę, stwarzamy sobie dogodne sytuacje, jednak brak nam dziś szczęścia.26 minuta, rzut wolny z okolic narożnika pola karnego. Bardzo dobry strzał Przedbory w okolice okienka bramki gospodarzy, jednak równie dobra interwencja bramkarza. Zespół Kasztelana wyraźnie był mocno zmotywowany na mecz z Lechitami i swoją twardą grą w obronie przerywali wiele dobrze zapowiadających się akcji naszego zespołu. Kilka minut przed przerwą, gospodarze wyprowadzają kontrę, sędzia nie pokazuje sugerowanego przez naszych obrońców spalonego i w ten sposób tracimy drugą bramkę.

lechiaII

KP RKS LECHIA II TOMASZÓW MAZ.

Od początku drugiej połowy na boisku zobaczyliśmy Adriana Wajszczyka, który zastąpił Przemka Męcinę. Niestety nie zaczyna się ona dla nas dobrze. W 48 minucie zawodnik Kasztelana lobuje naszego bramkarza z okolic pola karnego i jest już 3:0. Chwilę po tym, wrzutka gospodarzy, lecz strzał głową broni Sulgostowski. 52 minuta, włączenie się Pełki z lewej strony boiska, wrzutka lecąca w światło bramki jednak po raz kolejny bramkarz z Żarnowa ratuje swoją drużynę zbijając piłkę ponad poprzeczkę. Wejście Wajszczyka dało trochę ożywienia, dał on kilka wrzutek, jednak żadna niezakończona bramką. W 62 minucie Łazowski uderza z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje ponad bramką. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 64 minucie tracimy bramkę na 4:0. Mimo niekorzystnego wyniku nasz zespół się nie poddaje. Kilka minut po utracie bramki, piłkę z boku dogrywa Wajszczyk, ta zostaje zbita głową przez jednego z naszych zawodników i do bramki trafia Łazowski. Jest 4:1. Dało to pozytywny impuls naszej drużynie, która od razu ruszyła do ataku. Oddaliśmy kilka strzałów, jednak bez powodzenia. W 77 minucie dochodzi do kuriozalnej sytuacji. Zawodnik Kasztelana celowo uderza Kugla, a sędzia karze obu zawodników żółtą kartką. Potem mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, ale brakowało nam dziś skuteczności. Dopiero w doliczonym czasie gry, po dograniu Kugla, drugą bramkę dla Lechii strzela Przedbora, jednak nie starczyło już czasu na walkę o choćby remis. Mecz kończy się wynikiem 4:2.