Do Nowego Dworu Mazowieckiego bez Kolasy i Magdonia

Pokaż wszystko

Do Nowego Dworu Mazowieckiego bez Kolasy i Magdonia

Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończyła przygotowania do drugiego wyjazdowego meczu rundy wiosennej. Podopieczni trenera Grzegorza Dziubka dzisiaj (sobota – 25 marca) o godzinie 18:00 zmierzą się na wyjeździe ze Świtem. Do Nowego Dworu Mazowieckiego nie pojedzie dwóch piłkarzy: Krystian Kolasa i Paweł Magdoń.

Pierwszy z nich Krystian Kolasa pauzuje za przekroczenie limitu żółtych kartek, natomiast Paweł Magdoń został w ostatniej chwili pokonany przez grypę jelitową. Do drużyny powrócił Klaudiusz Król, który ostatnio borykał się z urazem stawu łokciowego oraz Bartosz Widejko, który odpokutował w spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki za kartkowy limit. Szkoleniowiec Grzegorz Dziubek w związku z nagłym wypadnięciem Magdonia nie zdecydował się na uzupełnienie kadry. Do Nowego Dworu Mazowieckiego pojedzie siedemnastu zawodników. Piłkarze najpierw spotkają się na wspólnym objedzie o godzinie 13:45, a tuż po nim wsiądą do autokaru i wyjadą z Tomaszowa Mazowieckiego na drugi wyjazdowy mecz w tej rundzie.

Kadra Lechii na mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki: Patryk Grejber, Dawid Kędra, Adrian Gołdyn, Kamil Cyran, Bartosz Widejko, Wiktor Żytek, Maciej Walczak, Adam Gołuński, Klaudiusz Król, Kamil Szymczak, Marcin Mirecki, Łukasz Bocian, Marcin Gawron, Bartłomiej Cieślik, Jakub Rozwandowicz, Jardel Muniz Cruz, Paweł Wolski.

1 Komentarz

  1. Masa pisze:

    Awans nam nie grozi tym bardziej spadek całą rundę gramy więc o pietruszkę . Ze Świtem gra nam się ciężko czyli w najlepszym razie remis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *