Do Łodzi wszyscy na zielono!!!

Pokaż wszystko

Do Łodzi wszyscy na zielono!!!

Coraz mniej czasu zostało do hitowego starcia w ramach 33. kolejki I grupy III ligi, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki zmierzy się na wyjeździe z Widzewem Łódź. Wiemy już, że podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka będą mogli liczyć na doping swoich kibiców. Do Łodzi wybiera się blisko 300 osobowa grupa fanów zielono-czerwonych, która zasiądzie w sektorze gości.

Klub przesłał w poniedziałek imienną listę osób wybierających się na sobotni mecz. W czwartek imienny wykaz został uzupełniony przez kolejnych chętnych fanów. Oznacza to, że tomaszowian dopingować będzie blisko 300 kibiców. W specjalnie wydzielonym sektorze zasiądą również m.in. młodzi adepci futbolu z Akademii Piłkarskiej Las Vegas wraz z opiekunami. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe widowisko już nie tylko od strony piłkarskiej, ale także kibicowskiej.

Wszystkich kibiców zachęcamy do ubrania klubowych barw. Kto nie ma jeszcze koszulki ani szalika może go nabyć w sekretariacie klubu w piątek (8 czerwca) w godzinach: 7:30-15:30. Przypominamy, że do każdego szalika w cenie 30 złotych zielona koszulka Lechii GRATIS. W tym historycznym i jednocześnie najważniejszym dniu dla naszego klubu okażmy wsparcie naszym piłkarzom i dlatego do Łodzi wszyscy wybierzmy się na zielono!!!

13 Komentarze

 1. CzW pisze:

  300 Spartan 😉 ja niestety nie zdazylem.

 2. MaZa pisze:

  A czemu niektórym odmówiono biletów,.mimo iż zgłosili się ponad tydzień temu?

 3. Ralf pisze:

  Czy TVP łódź pokaże mecz?

 4. Rodowity pisze:

  Obyście wygrali

 5. andrzej pisze:

  Niech wygra lepszy i awansuje 🙂

 6. miniaczek pisze:

  Do boju Lechia! jedyna szansa:) uciszcie 18 tyś. ludzi na stadionie:) i nie dajcie się drukarzom:)

 7. Wwłwjtkn pisze:

  Do boju Lechia, wszyscy liczą na zwycięstwo i awans!

 8. Wwłwjtkn pisze:

  Do boju Lechia!

 9. CDN pisze:

  Jak rykniemy to ich zagłuszymy !!!

 10. xyz pisze:

  Jeśli będzie doping w sektorze Lechii to fajnie by było jak by się obie ekipy pozdrowiły i razem, naprzemiennie prowadziły doping. RTS & RKS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *