Do Łodzi po zwycięstwo!

Pokaż wszystko

Do Łodzi po zwycięstwo!

Rozgrywki czwartej ligi ruszyły pełną parą. Nie minął jeszcze pełny miesiąc od rozpoczęcia ligowych zmagań, a runda jesienna zbliża się do półmetka. Dziesiątego września (sobota) o godzinie szesnastej, nasi piłkarze rozpoczną swój pojedynek ligowy numer siedem. Przeciwnikiem podopiecznych Aleksandra Majica będzie drużyna, która w zeszłym sezonie grała w III lidze – SMS Łódź.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego jest znana w całym kraju. W tym klubie, rzemiosła sportowego uczyli się tacy piłkarze jak Radosław Matusiak, Jaku Rzeźniczak, Rafał Grzelak czy chociażby Dawid Nowak.

Szkoła ta nie jest obca Kamilowi Kubiakowi, którymiał okazję występować w młodszych rocznikach drużyny SMS Łódź.

Początek sezonu 2011/2012 nie jest zbyt udany dla sobotniego rywala Lechii.  Trzy porażki, dwa spotkania z podziałem punktów i zaledwie jedno zwycięstwo z Pogonią Ekolog to bilans drużyny z Łodzi.

Miejscowych zapewne martwi  skuteczność strzelecka zespołu. Dwa gole w sześciu spotkaniach to marny wynik. Konsekwencją tych wszystkich statystyk jest dopiero 16 miejsce w tabeli – dużo poniżej oczekiwań.

Dla naszych piłkarzy nie będzie to jednak łatwy mecz. Zimą zeszłego roku przegraliśmy spotkanie towarzyskie 1:3.
Do jutrzejszego meczu rywal przystąpi w odmłodzonym składzie, opartym na roczniku „93”. W przerwie między sezonami, klub opuściło, aż szesnastu piłkarzy.

Emocji na pewno nie zabraknie. Zapraszamy wszystkich kibiców Lechii do Łodzi na obiekt przy ulicy Milionowej 12, na godzinę 16.
======================================================================

Wyświetl większą mapę
=========================================================================

RKS Lechia 1923 – SMS Łódź from bartek26tm on Vimeo.

2 Komentarze

  1. Bartek27tm pisze:

    Mam trzy miejsca jak coś to 507 240 417 pisać. Przejazd 8zł przy 5 osobach. 10 przy czterech. Wyjazd o godzinie 14

  2. Kibol pisze:

    Niestety nie mogę ze względu na uroczystości rodzinne pojechać na ten mecz i mam pytanie czy będzie jak kiedyś relacja live?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *