[WIDEO] Derby dla Lechii

Pokaż wszystko

[WIDEO] Derby dla Lechii

W dzisiejsze środowe popołudnie w ramach rozgrywek Pucharu Polski  na stadionie przy Nowowiejskiej stanęły naprzeciw siebie dwie drużyny z Tomaszowa.

Obraz gry na murawie od pierwszego gwizdka arbitra głównego był dość łatwy do przewidzenia. Zielono – czerwoni przez 90 minut mieli miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki. Kawaleria postawiła na głęboką defensywę i waleczność. Wojskowi mieli ogromne problemy, żeby przekroczyć środkową linię boiska i sił do obrony starczyło na 26 minut.

IMG_8713

Wtedy to po stałym fragmencie gry i lekkim zamieszaniu w polu karnym wynik otworzył Broniarek. W 38 minucie było już 2:0 kiedy po zespołowej akcji i prostopadłym podaniu w pole karne swojego gola zdobył Mirecki.  Tuż przed przerwą gospodarze tego spotkania mogli złapać kontakt.

IMG_8719

Sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym i wskazał na wapno. Kawaleria jednak nawet w tak dogodnej sytuacji nie potrafiła strzelić do siatki. Świetna interwencją popisał się Michał Chachuła. Kolejne gole padały już po zmianie stron. Najpierw w 52 minucie futbolówka zatrzepotała w sieci po uderzeniu głową Jardela, a już w 56 minucie po bramce Żytka mieliśmy 4:0 i praktycznie mecz nam umarł. Zrezygnowanych kawalerzystów w 61 minucie dobił Stańdo ustalając wynik w tym pojedynku na 5:0.

IMG_8727

Skład Lechii: Chachuła, Matysiak, Cyran, Dolot, Broniarek, Pierzyński, Żytek, Król, Stańdo, Wiejak, Mirecki.

Z ławki: 62 min. Rakowski za Mireckiego, Szymczak za Pierzyńskiego, 63 min. Iwańczuk za Żytka

IMG_8728

 


3 Komentarze

  1. Kibic pisze:

    Z Kawalerią to żaden sukces.

  2. WKS pisze:

    Bedzie wiecej zdjec lub filmik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *