Brak terminów wyjazdowych spotkań Lechii

Pokaż wszystko

Brak terminów wyjazdowych spotkań Lechii

SONY DSC

Wiosenna runda rewanżowa I grupy III ligi zbliża się wielkimi krokami i do piłkarskiej inauguracji został niecały miesiąc, a nadal nie wiadomo, kiedy dokładnie zielono-czerwoni rozegrają swoje wyjazdowe pojedynki. Do tej pory znamy tylko jeden mecz naszej drużyny w roli gości, który został obligatoryjnie ustalony przez Wydział Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Podlaska centrala bardzo szybko podała ramowy terminarz rundy wiosennej. To na jego podstawie wszystkie zespoły są zobligowane do podawania szczegółowych terminów spotkań w roli gospodarza z uwzględnieniem dnia i godziny meczu w systemie extranet. Z tego obowiązku do tej pory wywiązały się m.in: Lechia i Widzew Łódź. Większość zespołów albo podała częściowy plan gier, albo nie zrobiła tego wcale. Nadal nie wiadomo, kiedy tomaszowianie rozpoczną wiosenne zmagania. Pewne jest, że będzie to w podwarszawskich Ząbkach z rezerwami Legii Warszawa.

Znamy tylko termin przedostatniej 33. kolejki, w której lechiści zmierzą się na wyjeździe z Widzewem Łódź w sobotę 9 czerwca o godzinie 17:00. Ten termin tak jak i ostatnia kolejka został ustalony obligatoryjnie przez Podlaski Związek Piłki Nożnej. Na resztę terminów trzeba niestety jeszcze poczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *