Bolesna porażka w Skierniewicach

Pokaż wszystko

Bolesna porażka w Skierniewicach

Marzenia o przezimowaniu na fotelu lidera pierwszej grupy III ligi brutalnie legły w gruzach. Unia Skierniewice dała naszym piłkarzom bolesną lekcję, wygrywając aż 3:0. Przed Lechistami jeszcze bardzo ważny mecz, kończący rundę – przy Nowowiejskiej w niedzielę podejmiemy lidera, Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Gospodarze spotkania pokazali nam jak wykorzystywać przydarzające się okazje. Unia dawała nam prezenty w pierwszej odsłonie, ale my nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Sytuacje ratował przede wszystkim Artur Melon, który bronił strzał za strzałem. Nasza nieskuteczność zemściła się w drugiej odsłonie.

Już kilka minut po wznowieniu przeciwnicy otworzyli wynik. Tutaj jednak spora „zasługa” murawy, która nieraz jeszcze płatała figle – na nasze nieszczęście, najpierw sprawiła kłopoty naszemu bramkarzowi. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka ruszyli do nadrabiania strat, ale nacięli się na kontry i marzenia o fotelu lidera na koniec rundy jesiennej zniknęły.

Wciąż udaje nam się utrzymać na podium, ale strata Polonii i Unii maleje. Przed ostatnią kolejką, mamy zaledwie dwa punkty przewagi nad goniącym nas peletonem. Mamy nadzieję, że po niedzielnym spotkaniu będziemy w lepszych nastrojach.

Unia Skierniewice – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (0:0)
Bramki: Konrad Niedzielski 49, Kamil Łojszczyk 66, Tomasz Kolus 76

Lechia: Mateusz Awdziewicz – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Patryk Walasek, Jakub Żmuda, – Jakub Rozwandowicz, Kamil Tlaga (72. Michał Efir), Łukasz Bocian (86. Buczkowski), Artur Golański, Marcin Mirecki (81. Krystian Kolasa) – Bartłomiej Maćczak.

Fot. Uniaskierniewice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *