Bogdan Jóźwiak: Na pewno jest szkoda punktów

Pokaż wszystko

Bogdan Jóźwiak: Na pewno jest szkoda punktów

Zielono-czerwoni po raz pierwszy w tym sezonie stracili punkty. Boli stracona bramka w ostatnich sekundach pojedynku. Remis w Warszawie pozwolił jednak powrócić naszym piłkarzom na pozycję lidera I grupy III ligi. Po spotkaniu szkoleniowiec Lechii ubolewał nad straconym golem, ale podkreślił również determinację i wykonanie założonych zadań na ten mecz przez swoich podopiecznych. Poniżej publikujemy pomeczowy komentarz naszego trenera.

Bogdan Jóźwiak, trener Lechii Tomaszów Mazowiecki: – Jeśli straci się bramkę w 94 minucie po takim błędzie indywidualnym jaki zrobiliśmy to na pewno jest szkoda punktów, które straciliśmy. Na pewno pierwsza połowa była wyrównana, może nawet z optyczną przewagą Ursusa, ale w drugiej połowie to my potrafiliśmy wychodzić do fajnych akcji plus strzeliliśmy bramkę. To trzeba było już utrzymać tym bardziej, że mieliśmy jeszcze ze dwie fajne kontry. Drużyna Ursusa nie stworzyła praktycznie żadnej groźnej sytuacji oprócz wrzutek, które szybko przecinaliśmy. My potrafiliśmy strzelić bramkę, ale nie potrafiliśmy tego utrzymać i to najbardziej boli, bo przy takim układzie to jest strata dwóch punktów. Gratuluję całej drużynie determinacji i spełnienia tego co sobie założyliśmy przed meczem. Mamy dziesięć punktów, przed sezonem byłby to bardzo dobry wynik. Teraz mamy Finishparkiet i zrobimy wszystko, żeby te stracone tutaj w Warszawie punkty odrobić i zdobyć komplet z Finishparkietem. Będzie to na pewno ciekawy mecz.

5 Komentarze

 1. marek pisze:

  Takie wpadki zdarzaja sie. Tylko jest prosba aby zawodnicy, dzialacze i kibice nie patrzyli na tabele,a tylko skupiali sie na nastepnym meczu, zeby podchodzili do kazdego meczu ze trzeba go wygrac, a na pewno bedzie dobrze. Recepta jest w glowie, sila mentalna daje zwyciestwa, a nie ogladanie sie wstecz

 2. Saiko pisze:

  Oglądałem mecz w Warszawie bo tutaj mieszkam. Lecz moje serce jest przy Lechii. Uważam, że Lechiści byli zdecydowanie lepsi w tym pojedynku. Fatalny błąd w końcówce i urwane punkty. Trudno…zdarza się. Trzymam kciuki za mecz w TM z Finishparkietem. Będzie to bardzo trudny mecz.

 3. Snarki pisze:

  Wiem, ze nie uda sie zorganizować dopingu,ale pokażmy naszym zawodnikom że jesteśmy z nimi,ze żyjemy tym klubem.wesprzyjmy każdą dobrą akcję brawami,pomóżmy im,a pewnie się odwdzięczą.

 4. Tylko RKS pisze:

  Nie wpuścić trzonka na mecz to będzie doping

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *