Bogdan Jóźwiak: Musimy grać zdecydowanie lepiej

Pokaż wszystko

Bogdan Jóźwiak: Musimy grać zdecydowanie lepiej

Porażka Lechii Tomaszów Mazowiecki w Warszawie z Polonią spowodowała spadek w tabeli. Zielono-czerwoni nie byli w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką rywali i co za tym idzie wygrać meczu. Poniżej prezentujemy pomeczową wypowiedź trenera Bogdana Jóźwiaka z konferencji prasowej.

Bogdan Jóźwiak, trener Lechii Tomaszów Mazowiecki: – Wygrała dzisiaj drużyna lepsza, bardziej agresywniejsza i mobilniejsza. Było widać determinacje, tak jakby piłkarze Polonii po tej porażce Widzewa poczuli moment dla siebie, że chcą jeszcze powalczyć o wyższe cele. To było widać na boisku. My dzisiaj byliśmy mniej zdeterminowani od Polonii. Powiedziałbym nawet, że wyszliśmy na boisko ze scyzorykiem, a nie z mieczem grając o jakiś większy cel. Mieliśmy problem w rozegraniu. Praktycznie nie stworzyliśmy przez cały mecz konkretnej sytuacji bramkowej, także w pełni zasłużone zwycięstwo Polonii, a nam pozostaje walczyć dalej. Poprawić swoją grę, bo jeżeli chcemy grać o coś więcej to na pewno musimy grać zdecydowanie lepiej niż dzisiaj.

3 Komentarze

  1. Snarki pisze:

    Spadek w tabeli?no bez przesady.

  2. Gaweł pisze:

    RKS LECHIA grać lepiej po Awans do 2 Ligi⚽

  3. Jarek pisze:

    Obawiam się, że zajęcie pierwszego miejsca na koniec rozgrywek to będzie upadek drużyny. W zeszłym roku drużyna która wygrała rozgrywki praktycznie przestała istnieć. Sponsor wycofał się i pobrał pod stołem kasę od ŁKS-u za oddane pierwszego miejsca. W tym roku pewnie będzie podobnie. Widzew zapłaci, a drużyna nasza się rozpadnie… Wszyscy dobrzy pójdą do innych klubów. Może 2 – 3 kupi Widzew. W przyszłym roku będą grali młodzieżowcy bez sponsora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *