Błękitni kolejnym rywalem!

Pokaż wszystko

Błękitni kolejnym rywalem!

To już 14 kolejka spotkań III ligi łódzko-mazowieckiej. Już w piątek rozegrany zostanie mecz pomiędzy Polonią Warszawa a ŁKS-em Łódź, który określany jest jako spotkanie na szczycie tej kolejki. My jednak z niecierpliwością czekamy na spotkanie podopiecznych Trenera Rogulskiego. W nadchodzącą sobotę Lechię czeka ciężki wyjazd do beniaminka z Raciąża. Początek meczu o godz. 13.00.

Błękitni to kolejny zespół, który awansował do III ligi, lecz tym razem z północy grupy mazowieckiej. Z tegorocznych beniaminków patrząc na układ tabeli radzi sobie najlepiej i zajmuje 12 miejsce w tabeli z 15 pkt na koncie. Do tej pory zespół wygrał 4 mecze, zanotował 3 remisy i doznał 6 porażek. Zespoły pokonane przez Raciąż to: Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Warta Sieradz i Działoszyn oraz Ner Poddębice. W ostatniej – 13 kolejce spotkań Błękitni na własnym terenie musieli uznać wyższość Broni Radom z którą przegrali 2-5.

Lechia w ostatnim swoim pojedynku przysporzyła kibicom wielu emocji. Początek spotkania nie wskazywał a taki układ meczu. Dwie szybko strzelone bramki przez nas zespół i ciągłe ataki dawały nadzieję na łatwe zwycięstwo. Nic jednak mylnego. Beniaminek z Kozienic szybko odpowiedział i zrobiło się 2-2. Na całe szczęście kolejne trafienie dołożył Mirecki i mieliśmy jednobramkową przewagę, którą w 85 minucie zniwelowali przyjezdni i zrobiło się 3-3. Końcówka meczu i wielkie emocje do ostatniego gwizdka arbitra. Wprowadzony kilka minut wcześniej Lebioda strzelił pierwszą bramkę w barwach Lechii i dał upragnione zwycięstwo Lechii i kolejne 3 punkty.

Liczymy, że w nadchodzącym meczu zawodnicy zafundują ciekawe widowisko i będziemy mogli cieszyć się z dobrego wyniku.

                                                              zapowiedz

Zapraszamy gorąco na Relację Live z tego spotkania. Bądźcie z Nami! Rozpoczynamy o godz. 13.00! RKS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *