Bezbramkowy remis w sparingowych derbach Tomaszowa

Pokaż wszystko

Bezbramkowy remis w sparingowych derbach Tomaszowa

Bezbramkowym remisem zakończyło się drugie kontrolne spotkanie w okresie przygotowawczym do piotrkowskiej klasy okręgowej rezerw Lechii Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni trenera Wiesława Żmudy mierzyli się w derbowym starciu z Kawalerią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie odbyło się w sobotę późnym popołudniem na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27.

Lechia II Tomaszów Mazowiecki – Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0:0

Lechia: Awdziewicz – Pełka, Lusek, Jędryka, Sidwa – Żubert, Cieślik, Żerek, Rajski, Gambka – Kugiel, na zmiany wchodzili: Kubiak, Plich.

Spotkanie było dosyć wyrównane i trudno było wskazać faworyta tego pojedynku. Lechiści mieli kilka okazji na bramkę, ale nie potrafili ich wykorzystać. W zespole prowadzonym przez Wiesława Żmudę wystąpił wracający po kontuzji kolana Marcin Lusek oraz trzech nowych, testowanych zawodników: Patryk Sidwa z LKS Lubochnia, Daniel Żubert z Orląt Łuków i jeden piłkarz, którego personaliów klub nie chce na razie podawać.

Najbliższy mecz kontrolny tomaszowianie rozegrają w środę 2 sierpnia o godzinie 18:00 na boisku z naturalną nawierzchnią w Niewiadowie. Rywalem Lechii II będzie beniaminek IV ligi łódzkiej Stal Niewiadów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *