Będzie jeszcze jedno wycofanie z I grupy III ligi?

Pokaż wszystko

Będzie jeszcze jedno wycofanie z I grupy III ligi?

Powoli trzecioligowcy wracają z wakacji i rozpoczynają przygotowania do ligowej jesieni. Oprócz wycofanej Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie z III ligi może zrezygnować kolejny zespół. Jak poinformował lokalny tygodnik regionu ostródzkiego „Nasz głos” do rozgrywek rundy jesiennej I grupy III ligi sezonu 2018/2019 nie przystąpi Huragan Morąg.

Powodem wycofania się zespołu jest odejście głównego sponsora. Klubu nie stać będzie na utrzymanie w Morągu III ligi, dlatego więc w najbliższej przyszłości Huragan ma występować w warmińsko-mazurskiej klasie okręgowej. „Nasz głos” dotarł do osoby blisko związanej z zespołem. Jego zdaniem prawie w 100% Huragan nie zagra w III lidze. Pozostałych sponsorów nie stać bowiem na utrzymanie zespołu w tej klasie rozgrywkowej. Jak na razie klub z Morąga nie zajął jeszcze stanowiska w tej sprawie. Z całą pewnością sytuacja Huraganu powinna rozwiązać się w najbliższym czasie.

Morążanie w zakończonym niedawno sezonie 2017/2018 zajęli bardzo wysokie szóste miejsce i bardzo długo należeli do ścisłej czołówki rozgrywek. Wielokrotnie Huragan psuł humory kibicom drużyn walczących o najwyższe cele. Przekonał się również o tym nasz zespół, który niestety przegrał pechowo w Morągu 0:1.

2 Komentarze

  1. CzW pisze:

    Dawać teraz tego Criciúma do Lechii 😉

  2. Snarki pisze:

    Się dzieję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *