Badania rozpoczęły drugi tydzień przygotowań

Pokaż wszystko

Badania rozpoczęły drugi tydzień przygotowań

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli drugi tydzień przygotowań do rundy jesiennej I grupy III ligi sezonu 2018/2019. W poniedziałek zielono-czerwoni odbyli specjalne badania wydolnościowe. Można zatem powiedzieć, że szlifowanie formy na ligowe zmagania rozpoczęło się na dobre.

Zajęcia odbyły się w jednej z tomaszowskich hal sportowych. Trener Bogdan Jóźwiak chciał sprawdzić zawodników pod kątem wydolnościowym. W zajęciach oprócz piłkarzy Lechii wzięli udział sprawdzani od początku przygotowań Michał Wrzesiński i Bartłomiej Maćczak oraz nowy gracz Bartłomiej Błachnio z Wisły II Płock.

Po ostatnim meczu kontrolnym z GKS Bełchatów na treningu nie pojawili się: Itu Nkwana i Łukasz Sapieja z czwartoligowego Oskara Przysucha, Eryk Rakowski z ŁKS Łomża, Sebastian Majchrzak z Huraganu Pobiedziska oraz Maciej Witczak. Wszystko wskazuje na to, że nie będą oni brani pod uwagę przy wzmocnieniu zespołu.

Nasi piłkarze dzisiaj (wtorek – 10 lipca) trenować będą w siłowni, a po południu spotkają się na boisku. Podobnie będzie wyglądał plan dnia w czwartek. Natomiast w środę i piątek lechiści odbędą jedną jednostkę treningową na boisku. W sobotę podopiecznych trenera Bogdana Jóźwiaka czekać będzie drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Rywalem tomaszowian będzie drugoligowy Znicz Pruszków.

2 Komentarze

  1. Snarki pisze:

    Gen sparing ze Zniczem,będzie w Pruszkowie czy u nas?

  2. CzW pisze:

    Eryk Rakowski by sie przydał …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *