Akredytacje dziennikarskie na rundę jesienną

Pokaż wszystko

Akredytacje dziennikarskie na rundę jesienną

Ruszył proces akredytacyjny na mecze rundy jesiennej I grupy III ligi Lechii Tomaszów Mazowiecki w roli gospodarza na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim. Przedstawiciele mediów będą mieli okazję skorzystać zarówno z wniosków jednorazowych jak i stałych.

Zarząd Klubu wraz z biurem prasowym po raz kolejny chce wyjść na przeciw przedstawicielom mediów i ułatwić współprace między klubem a redakcjami wprowadzając akredytacje stałe. Stałe pozwolenia dadzą możliwość uczestnictwa we wszystkich 9 meczach ligowych oraz ewentualnych pucharowych.

Wnioski o akredytację stałą będą przyjmowane do piątku 4 sierpnia do godziny 15:00. Po tym terminie będzie można ubiegać się tylko o akredytacje jednorazowe bez możliwości uczestnictwa w najbliższym meczu Lechii z Legią II Warszawa (niedziela – 6 sierpnia). Wnioski akredytacyjne jednorazowe będą przyjmowane do godziny 15:00 dwa dni przed danym meczem.

Po zapoznaniu się z regulaminem dostępnym na oficjalnej stronie klubu w zakładce: Akredytacja, należy pobrać interesujący wniosek akredytacyjny i czytelnie go wypełnić, a następnie wysłać na adres e-mail: [email protected] 1923.pl lub dostarczyć bezpośrednio do Sekretariatu Klubu. Następnie każde zgłoszenie będzie weryfikowane. Ważną kwestią jest to, że wysłanie wniosku akredytacyjnego nie jest jednoznaczne z przyznaniem akredytacji. O jej przyznaniu zadecyduje ostatecznie Zarząd Klubu. Jednocześnie zgodnie z regulaminem Klub ma możliwość nie przyznania akredytacji lub jej cofnięcia w każdej chwili bez podawania przyczyny.

Po otrzymaniu zgłoszenia, Klub poinformuje o swojej decyzji w e-mailu zwrotnym, który zostanie odesłany tuż po procesie weryfikacji. Warto pamiętać, że po otrzymaniu akredytacji przedstawiciele mediów uczestniczących w meczach na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej będą zobligowani do okazania przy wejściu na obiekt ważnej legitymacji prasowej, a przede wszystkim dowodu osobistego. Dodatkowo dziennikarze foto i tv będą musieli posiadać własną, specjalną kamizelkę. Brak spełnienia, powyższych aspektów skutkować będzie brakiem możliwości uczestnictwa w danym spotkaniu.

Regulamin i wnioski akredytacyjne dostępne są pod linkiem: Regulamin i wnioski akredytacyjne

Więcej informacji udzieli Rzecznik Prasowy Klubu Dawid Saj pod numerem telefonu: 511 167 752.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *