Lechia wygrywa z Radomiakiem

Pokaż wszystko

Lechia wygrywa z Radomiakiem

Witamy na relacji z 34 kolejki III ligi łódzko – mazowieckiej.

 

Skład – RKS Lechia:                                                   Rezerwy:

12-Patryk Grejber                                                     1-Artur Holewiński

20-Maciej Prusinowski                                           6-Paweł Majchrowski

4-Kamil Cyran                                                          25-Szymon Wiejak

5-Łukasz Matuszczyk                                              23-Daniel Potakowski

24-Mateusz Milczarek                                             15-Andrzej Dolot

17-Mateusz Matysiak                                               14-Dawid Stańdo

10-Kamil Szymczak                                                  19-Klaudiusz Król

8-Wiktor Żytek

21-Jakub Rozwandowicz

7- Marcin Mirecki

9-Jardel

IMG_3048

Już na samym początku meczu gra toczy się na połowie Radomiaka Radom. W 7 minucie Żytek oddał ładny strzał. 8 minuta – rzut rożny dla Lechii. Kolejne 2 rzuty rożne dla Lechii. Aut dla Lechii na wysokości pola karnego przeciwnika. Żółta krtka dla Jardela. Dośrodkowanie Matysiaka i rzut rożny.

IMG_3064

`27- Przerwa na uzupełnienie płynów.

`29- Pierwszy strzał na bramkę Grejbera.

`31- Grejber broni strzał z rzutu wolnego.

 

Gra toczy się w  środkowej części boiska. Rzut wolny w pole karne Lechii, po którym piłka została wybita w środek boiska. Szymczak zagrywa ręką i dostaje żółtą kartkę. Strzał na bramkę Grejbera, który przedłuża piłkę na słupek, jednak sędzia  w tym czasie odgwizduje spalonego. Kamil Szymczak kiwa zawodników Radomiaka i podaje do Mira jednak ten zostaje zatrzymany od strzału. Od dobrych piętnastu minut Lechia przeważa na boisku. Żółta kartka dla Prusinowskiego. Piękna interwencja Grejbera chroni nasz zespół przed utratą gola. Przerwa w meczu. Po pierwszej połowie gra Radomiaka nie jest adekwatna do zajmowanej pozycji lidera. W większości meczu Lechia jest stroną przeważającą. Brakuje nam tylko tej ,, wisienki na torcie” – gola.

IMG_3070

 

Witamy po przerwie!

Lechia przystąpiła do gry bez zmian. Piłkę odbiera Jardel i podaje do Mireckiego jednak piłkę zabierają mu przeciwnicy. Grejber nie pozwala strzelić gola Radomiakowi. Jak na razie Lechia jest stroną przeważającą. Drużyna Lechii gra dobrą zespołową grą. Jardel ściga się z obrońcą Radomiaka jednak on zabiera piłkę spod nóg naszego napastnika. Gra toczy się pod bramką przeciwnika.

`55- Niecelny strzał na bramkę Grejbera

Mirecki kiwa się z obrońcami Radomiaka, gdy ich mija jeden z obrońców Radomiaka podcina go jednak sędzia nie uznaje faulu. Po rzucie rożnym piękny strzał na bramkę przeciwnika jednak jeden z zawodników Radomiaka wybija piłkę. Kolejny rzut rożny. `59- niecelny strzał Prusinowskiego.

IMG_3073

`60- Radomiak wrzuca piłłkę w pole karne jednak Grejber mija się z piłką, lecz piłka mija się z bramką.

`62- druga żółta kartka dla Prusinowskiego w konsekwencji czerwona. Od 62 minuty Lechia gra w dziesiątkę.

Za kłótnię z sędzią żółtą kartkę dostaje rezerwowy zawodnik- Dawid Stańdo. Zarówno rzut wolny jak i dobitkę broni Grejber. Zawodnicy Lechii blokują atak Radomiaka. Mimo gry w osłabieniu Lechia nadal jest stroną przeważającą. Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Faul na Jardelu w środku boiska i żółta kartka dla faulującego. Radomiak wychodzi z kontratakiem lecz nasza obrona nadal nie pozwala strzelić gola. Zawodnik Radomiaka strzela Panu Bogu w okno.Pojedyncza zmiana w naszym zespole- KRÓL za ROZWANDOWICZA.

`80- Gooooooooooooooooooool- rzut wolny i gol Żytka głową.

Dzisiaj nasza dobrze zorganizowana obrona nie pozwala Radomiakowi strzelić gola. Następna zmiana w Lechii- WIEJAK za SZYMCZAKA. Zamieszanie pod bramką Grejbera lecz płka wychodzi na aut bramkowy. W 88 minucie wszyscy myśleli, że gol dla Radomiaka lecz sędzia odgwizduje spalonego. Kolejna zmiana w zespole Lechii- DOLOT za MATYSIAKA. Cztery minuty doliczone. Jeszcze jedna zmiana w Lechii- STAŃDO za JARDELA. Żółta kartka dla Cyrana za opóźnianie gry. Grejber łapie piłkę strzelaną z wysokości pola karnego przeciwnika.

KONIEC SPOTKANIA

Lechia mimo osłabienia wygrywa z Radomiakiem 1 : 0 i wywozi z Radomia 3 punkty.

BRAWO!!!

1 Komentarz

  1. Kibic pisze:

    Dobry mecz w wykonaniu Lechii na terenie lidera z Radomia okraszony pięknym golem grając w osłabieniu. Trener Rogulski poukładał klocki w całość co widać na boisku i po za nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *