3:0 z Mechanikiem…

W dziesiejsze upalne przedpołudnie na stadionie w Opocznie drużyna Lechii rozegrała sparing z zespołem Mechanika Radomsko. Ostateczny wynik spotkania został ustalony jeszczw w pierwszej odsłonie. W 13 minucie zielono – czerwoni objęli prowadzenie za sprawą Dawida Stańdy, który po dobrym prostopadłym podaniu umieścił piłkę w siatce. Bramka na 2:0 padła w 19 minucie gry. Niezawodny „Miro” popisał się przepięknym strzałem z dystansu trafiając w samo okienko bramki Mechanika. Już trzy minuty później Dawid Stańdo po raz kolejny pokonał bramkarza z Radomska, tym razem strzelając z woleja w krótki róg i do przerwy mieliśmy 3:0. Po przerwie tempo spotkania spadło, jednak Lechia kilkakrotnie potrafiła zagrozić bramce brnamce Mechanika, jednak wyraźnie brakowało skuteczności.

Skład Lechii: Kaźnierczak, Niemiec, Cyran, Broniarek, Milczarek, Żytek, Prusinowski, Szymczyk, Król, Mirecki, Stańdo.

Z ławki: Holewiński, Chachuła, Potakowski, Iwańczuk, Matuszczyk, Jardel.