1:1 z Granatem

W dzisiejsze przedpołudnie drużyna Lechii rozegrała swój kolejny sparing. Przeciwnikiem zielono – czerwonych był zespół Granatu Skarżysko – Kamienna, który zajmuje obecnie trzecią pozycję w rozgrywkach III Ligi grupy małopolsko – świętokrzyskiej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Mecz stał na dobrym poziomie, a drużyna ze Skarżyska okazała się dla Tomaszowian trudnym i wymagającym rywalem. Lepiej to spotkanie zaczął zespół Granatu, natomiast Lechia rozkręcała się z minuty na minutę, czego efektem była bramka zdobyta w 22 minucie przez Potakowskiego. Po pierwszej połowie nasza drużyna prowadziła zasłużenie 1:0. W drugiej odsłonie zarysowała się lekka przewaga piłkarzy Granatu, którzy doprowadzili do remisu.

Kolejny sparing zielono – czerwoni rozegrają już w najbliższą środę 20 lutego o 16.30 w Radomiu z miejscowym Radomiakiem. Bardzo serdecznie zapraszamy.

Skład Lechii: Holewiński, Matysiak, Dolot, Kmieć, Milczarek, Potakowski, Szymczak, Tonowicz, Kubiak, Morgaś, Rakowski.

Zagrali również: Chachuła, Adamiec, Król, Pogorzała, Witczak, Stańdo, Kowalski, Piotrowski.