Wyróżnienie dla LAS VEGAS!

Pokaż wszystko

Wyróżnienie dla LAS VEGAS!

Podczas sobotniej uroczystej akademii z okazji 90-lecia istnienia KP RKS LECHIA wyróżnienie Złotej Honorowej Odznaki OZPN w Piotrkowie Tryb. przypadło Prezes Zarządu LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK – Pani Agacie Moraczewskiej-Wolskiej.

 

 

 

IMG_3987-sss

Patera Okolicznościowa Polskiego Związku Piłki Nożnej
– KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

 

Srebrna Odznaka Honorowa Polskiego Związku Piłki Nożnej
– Krzysztof Motyl
– Jan Zaborowski

 

Brązowa Odznaka Honorowa Polskiego Związku Piłki Nożnej
– Michał Goździk
– Adam Król
– Krzysztof Pawłowski
– Tomasz Trzonek
– Adam Walczak

 

Srebrna Odznaka Łódzkiego Związku Piłki Nożnej
– Ryszard Juda
– Tadeusz Lubicki
– Adam Ososki
– Stanisław Szymula
– Radosław Wilczyński
– Marcin Wolski

 

Złota Honorowa Odznaka Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie
– Paweł Godala
– Bartłomiej Jeske
– Agata Moraczewska-Wolska
– Miroslav Oliva
– Artur Przygodzki
– Kamil Szymczak

IMG_3989

IMG_3993

28711

Klub KP RKS Lechia także odznaczył swoich byłych i obecnych piłkarzy. Nie zabrakło także odznak dla dziennikarzy, a wśród nich brązową został odznaczony dziennikarz, właściciel, portalu Nasz Tomaszów – Mariusz Strzępek. W sumie nagród przyznano ponad 45. Wszystkim uhonorowanym składamy serdeczne gratulacje.

2 Komentarze

  1. Issah pisze:

    -Ten jest dobry, tamten zły -dyskusja jak w pwiksoincay MO skoro został namaszczony, podobnie jak jego poprzednik, dlatego myślę, że teraz powinien podzielić się AUTORSKIMI pomysłami, co do profesjonalizacji budynku z największym kominem w mieście Myślę, że sam nie ma pomysłu, ale podobno wystarczy się schylić. Sam niczego nie zrobi, tymi co są nie podryguje, nowych kreatywnych nie zatrudni, bo za 1500 PLN wolą dbać o własną działalność. Centrum było, jest i będzie. Czego się spodziewacie, awangardy, Warlikowskiego, Jarzyny, Rolling Stonsf3w, kto ich tu zaprosi, kto pogada nie wiem, może Badurek z Łukowa.Myślę, że nic się nie zmieni, bo nie ma wciąż osoby otwartej, mądrej i twf3rczej, ktf3ra scala nie dzieli. jest za to ambicja po trupach i prowincjonalna polityka Nie wiem też i prawie nikt nie wie, dlaczego Jaroszynski złożył rezygnację, co zrobił źle, w czym się nie sprawdził w trakcie tego bałaganu wynikającego z remontu, mimo wszystko, na deficyt imprez nikt nie narzekał. My nic nie wiemy i na nic nie mamy tak naprawdę wpływu, no prawie na nic, bo znowu i tak staniemy przy kasie

  2. The us started formalize the guidelines for its personal sort of football inside the several years following the Civil Struggle. New york made your Princeton Regulations throughout 1867. On November 7, 1869, New york enjoyed Cheap Nike NFL Jerseys a casino game together with community Rutgers that’s known as the earliest intercollegiate footballgame. Of which video game encountered little likeness to help current football. Every company experienced Twenty-five game enthusiasts on the field; there were 10 fielders set up in their own personal location because defenders, even though 12 so-called bulldogs transferred the particular baseball up against the opposing team. Each target became a ranking. Just after each individual rating the particular competitors dealt ends on the field. A farmer may boost the actual tennis ball just simply by scolding or perhaps batting Wholesale Football Jerseys that using the ft ., hands and fingers, travel, or part. Rutgers acquired the overall game which has a report regarding half a dozen to be able to three.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *